SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta rozwiedzie się z Andrzejem? Rzuci męża dla kochanka Janka?

M jak miłość. Marta rozwiedzie się z Andrzejem? Rzuci męża dla kochanka Janka?

06.12.2015, godz. 09:43
M jak miłość odc. 1181. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1181. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozwód Budzyńskich z "M jak miłość" to tylko kwestia czasu! Marta (Dominika Ostałowska) ma kochanka, więc Andrzej (Krystian Wieczorek) schodzi na dalszy plan. Archeolog Jan (Igor Kujawski) tak oczarował Martę, że zupełnie traci dla niego głowę. W 1185 odcinku "M jak miłość" nie zważając na to, że jej córka Ania (Weronika Wachowska) bardzo cierpi, bo boi się, że jej rodzice się rozstaną, dalej ciągnie swój sekretny romans. Andrzej próbuje ratować małżeństwo z Martą, lecz jej na tym nie zależy.

"M jak miłość" odcinek 1185 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marta z "M jak miłość" zdradza Andrzeja z Jankiem, którego poznała podczas wyjazdu do Kolumbii do Łukasza! I choć nie poszła z nim do łóżka, to jej znajomość z archeologiem wcale nie jest taka niewinna. Sekretne randki, ukradkowe telefony i wiadomości zmierzają tylko w jednym kierunku.

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska o zdradzie Marty Budzyńskiej: To zemsta za romanse Andrzeja

Budzyńskia po raz pierwszy przyłapuje żonę z kochankiem w 1181 odcinku "M jak miłość". Śledzi Martę, która okłamuje go, że idzie do dentysty. Na własne oczy widzi ją w kawiarni z Jankiem i jest niemal pewny, że Marta go zdradziła. Co prawda Budzyńska zapewnia męża, że nie ma romansu, lecz jej czyny mówią więcej niż słowa.

Kryzys u Marty i Andrzeja z każdym dniem pogłębia się coraz bardziej. Aż w końcu mała Ania orientuje się, że jej rodzice już się nie kochają. Ich ciągle kłótnie przerażają dziewczynkę, która martwi się, że w końcu Marta i Andrzej się rozstaną. W 1185 odcinku "M jak miłość" ze swoich trosk zwierza się nauczyciele Paulinie (Maria Szafirska), która od razu opowiada o wszystkim ojcu Ani.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Andrzej nie zamierza pozwolić na to, by jego córka cierpiała. Chce rozmówić się z Martą i wyjaśnić z nią wszelkie nieporozumienia. Liczy na to, że ich małżeństwo da się jeszcze uratować. Ale Marta zachowuje się tak, jakby już nie chciała być z Andrzejem.

Szybko ucina temat małżeńskich kłopotów. Cały czas skupia się na wysyłaniu wiadomości do Janka, z którym wciąż spotyka się za plecami Andrzeja.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: