SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek po ślubie będą mieli dziecko

M jak miłość. Magda i Olek po ślubie będą mieli dziecko

18.11.2015, godz. 14:45
M jak miłość odc. 1154. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1154. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Los uśmiechnie się do Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość"! Zakochani wezmą ślub w W 1185 odcinku ''M jak miłość'' i wkrótce potem zostaną rodzicami. Ośrodek adopcyjny da im zielone światło - przekaże nowożeńcom, że mają szansę na adopcję. Madzia zawsze marzyła o rodzinie i dziecku. Można więc śmiało powiedzieć, że w 1185 odcinku ''M jak miłość'' spełnią się jej marzenia. Tuż po weselu Magda i Olek odbiorą zaskakujący telefon z ośrodka w Łodzi.

"M jak miłość" odcinek 1185 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Niedługo na antenę TVP2 trafi pełen szczęścia i dobrych informacji 1185 odcinek ''M jak miłość''. Magda i Olek po ślubie będą mieli szanse na założenie prawdziwej rodziny!

Zobacz: M jak miłość. Lenka umiera! Kinga w szpitalu czuwa przy córce. A gdzie Piotrek?

Madzia i Olek starali się o adopcję jeszcze przed ślubem. Niestety przez chorobę Madzi i brak ślubu ośrodki adopcyjne nie wystawiały oceny pozytywnej. Magda była nawet gotowa sfałszować wyniki badań, by mieć większe szanse na stworzenie rodziny zastępczej. To na szczęście nie będzie konieczne.

W 1179 odcinku ''M jak miłość'' Madzia trafi do szpitala. Lekarze na szczęście uratują ukochaną Olka, ale stwierdzą, że organizm chorej odrzuca przeszczep serca. To będzie oznaczać konieczność znalezienia nowego dawcy. Po wszystkim Olek stwierdzi, że nie ma co dłużej czekać i zorganizuje bajkowy ślub na podwórku przed ''Bistro za rogiem''.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Dla przyszłej panny młodej ceremonia będzie nie lada zaskoczeniem. Wyobrażała sobie to przecież zupełnie inaczej. Miało być kameralnie i w Urzędzie Stanu Cywilnego, a nie w przystrojonym na biało ogrodzie.

Ślub i wesele będą udane, ale to co wydarzy się później jeszcze bardziej poprawi humor nowożeńców. W 1185 odcinku ''M jak miłość'' Magda i Olek odbiorą telefon z ośrodka adopcyjnego w Łodzi, który zgodził się wziąć pod uwagę ich kandydaturę na rodzinę zastępczą.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: