SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Filarski ożeni się z Zuzą

M jak miłość. Filarski ożeni się z Zuzą

22.11.2015, godz. 15:30
M jak miłość. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza Marszałek (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza Marszałek (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zuza (Jolanta Fraszyńska) i Filarski (Andrzej Precigs) z "M jak miłość" wezmą ślub? Zakochanemu Zbyszkowi uda się wreszcie zdobyć Zuzę, ale czy niania dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) tak szczerze odwzajemni to uczucie? W 1185 odcinku "M jak miłość" Filarski ogłosi, że żeni się z Zuzą. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), który od samego początku nie zgadzał się na związek swojej kuzynki z Filarskim będzie w szoku.

"M jak miłość" odcinek 1185 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.40 w TVP

Urok Filarskiego z "M jak miłość" podziała na Zuzę Marszałek. Opiekunka dzieci Zduńskich Zuza wreszcie ulegnie przeróżnym podchodom Filarskiego. W 1179 odcinku "M jak miłość" da się pocałować Zbyszkowi, a później sprawy potoczą się już błyskawicznie.

Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie miała nadzieję, że niania jej dzieci nie złamie Zbyszkowi serca. Ojciec Kingi bowiem bardzo zaangażuje w tę znajomość, zmienia się nie do poznania. Ale nie będzie wiadomo czy Zuza równie mocno pokocha Filarskiego.

Patrz: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

- Zuza jest kimś więcej niż taką prostą namiętnością. Filarski przy niej mógłby przy niej stać się prawdziwym, spokojnym mężczyzną. Zuza jest kimś pełnym obaw. Ma ku temu podstawy. Filarski  to świetnie czuje, że jeżeli udałoby mu się znaleźć sposób na to, żeby Zuza go zaakceptowała, to byłby to jego nie tyle sukces, ile pewność, że on sam jest człowiekiem, który zasługuje na takie uczucie - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Andrzej Precigs.

Miłość Filarskiego do Zuzy nie jest spełniona, ale Zbyszek marzy o tym i uparcie dąży do tego, by ukochana obdarzyła go tym wyjątkowym uczuciem. - Chyba nie ma rzeczy, do której Filarski nie byłby zdolny, aby tylko zwrócić na siebie uwagę Zuzy i zatrzymać ją na stałe - zapowiedział aktor z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Ula nie zniszczy ich miłości

Kilka dni po pierwszym pocałunku Filarski zdobędzie się na poważną deklarację. W 1185 odcinku "M jak miłość" podczas ślubu Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) Kinga zdradzi swojej matce Krysi (Hanna Mikuć), że Filarski zakochał się w Zuzie.

Kiedy usłyszy to Wojtek Marszałek od razu zrobi Zbyszkowi awanturę. Ojciec Kingi, mimo wściekłości Wojtka nie zamierza zrezygnować z Zuzy. - Chcę się z nią ożenić! - zapowie Filarski.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: