SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojtek złamie Maryli serce i wyjedzie z Polski

M jak miłość. Wojtek złamie Maryli serce i wyjedzie z Polski

18.12.2015, godz. 22:40
M jak miłość odc. 1155. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova)
M jak miłość odc. 1155. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Maryla (Izabela Kapiasova) liczyła na poważny związek, ale znowu zostanie singielką. W 1184 odcinku ''M jak miłość'' policjantka odwiedzi Asię (Joanna Tarnowska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) i wyzna, że Wojtek (Mateusz Janicki) właśnie ją rzucił! Dlaczego? Lekarz ma poważne plany zawodowe i nie będzie ich zmieniał dla dziewczyny, która pewnie i tak niedługo złamie mu serce. Co będzie z Marylą i Wojtkiem w ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1184 odcinku ''M jak miłość'' Maryla odwiedzi przyjaciół, którzy znaleźli dla niej nowego chłopaka, ale Tomek od razu domyśli się, że coś jest nie tak.


Zobacz: M jak miłość. Andrzej wyprowadzi się od Marty. Nauczycielka Paulina będzie kochanką Andrzeja

Dziewczyna ze łzami w oczach wyzna, że - Wczoraj nagle… po prostu przyszedł i powiedział, że nie będziemy się już więcej spotykali… I nawet nie powiedział mi, dlaczego! Co znowu zrobiłam nie tak…

Asia jeszcze tego samego dnia umawia się z Wojtkiem na spotkanie, by poznać historię także z drugiej strony... A młody lekarz zdradza, że planuje wyjechać do Kuwejtu.

- Dostałem propozycję nie do odrzucenia: świetne zarobki, mieszkanie, ubezpieczenie… Praca w nowoczesnym, doskonale wyposażonym szpitalu, możliwość doszkolenia zawodowego…
- Ale Kuwejt?! To strasznie daleko…
- Raptem parę godzin lotu. A poza tym… Co mnie tu trzyma? Od czasu, jak taka jedna złamała mi serce… Nic, kompletnie nic.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska zostawi Marcina. Wyjedzie ze swoim chłopakiem Arturem

Czy to znaczy, że Mateusz Janicki odchodzi z ''M jak miłość''? Tak daleki wyjazd Wojtka może nie zakończyć się powrotem... A Maryla? Będzie musiała znaleźć kolejnego adoratora. Oby tym razem na dłużej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: