SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Romantyczna randka Izy i Marcina. Chodakowski zabiera kuratorkę nad Wisłę [DUŻO ZDJĘĆ]

M jak miłość. Romantyczna randka Izy i Marcina. Chodakowski zabiera kuratorkę nad Wisłę [DUŻO ZDJĘĆ]

21.12.2015, godz. 19:14
M jak miłość odcinek 1184, Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1184, Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

To koniec Izy (Adrianna Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)? W 1184 odcinku ''M jak miłość'' Lewińska pójdzie z przyjacielem na romantyczny spacer, ale po wspólnie spędzonym popołudniu wyzna, że planuje wyjazd z Polski. Artur (Tomasz Ciachorowski) namawia ją na przeprowadzkę do Londynu! Czy Chodakowski będzie walczył o kuratorkę i namówi ją, by została w Warszawie? W ''M jak miłość'' Marcin nie może stracić takiej szansy na związek z piękną brunetką.

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin I Iza z "M jak miłość" nie będą mieli romansu? Serce Chodakowskiego już od dawna bije szybciej przy kuratorce, ale ona ma chłopaka. mW 1184 odcinku "M jak miłość" niedoszli kochankowie spotkają się nad Wisłą.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej wyprowadzi się od Marty. Nauczycielka Paulina będzie kochanką Andrzeja

To będzie piękne popołudnie. W 1184 odcinku "M jak miłość" Marcin i Iza wybiorą się razem na romantyczny spacer nad Wisłę. Wspólne chwile relaksu jeszcze bardziej ich do siebie zbliżą. Chodakowski wreszcie poczuje, że jest gotowy zrobić krok do przodu, nie zważając na to, że Iza ma chłopaka.

Już na zdjęciach widać, że ta dwójka bardzo się do siebie zbliży. Czułe szepty, uściski i spojrzenie prosto w oczy... Niestety w ostatniej chwili Iza zepsuje miłosną atmosferę.

Przeczytaj: M jak miłość. Aleksandra dowie się o ciąży Agnieszki i powie Tomkowi, że będzie ojcem

Pod koniec spotkania Lewińska wyzna Marcinowi, że Artur namawia ją do wyjazdu za granicę. Chłopak chce, by dziewczyna zamieszkała u niego w Londynie. Czy Marcin będzie walczył o Izę, a może pozwoli jej odejść? Ostateczna decyzja należy oczywiście do Izy. Czy kuratorka postawi się Arturowi, który nie docenia jej pracy i na siłę chce ją zmienić?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: