SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mateusz Janicki odchodzi z M jak miłość. Co będzie z Wojtkiem?

M jak miłość. Mateusz Janicki odchodzi z M jak miłość. Co będzie z Wojtkiem?

21.12.2015, godz. 19:13
M jak miłość odc. 1164. Marcin (Mikołaj Roznerski), Wojtek (Mateusz Janicki)
M jak miłość odc. 1164. Marcin (Mikołaj Roznerski), Wojtek (Mateusz Janicki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wojtek (Mateusz Janicki) opuszcza obsadę "M jak miłość". Po półtora roku na planie "M jak miłość" wątek lekarza Wojtka Markowskiego, przyjaciela Olka (Maurycy Popiel) i Marcina (Mikołaj Roznerski) ma swój finał. W 1184 odcinku "M jak miłość" Wojtek planuje wyjazd do Kuwejtu gdzie czeka na niego nowa praca. Czy Mateusz Janicki odchodzi z "M jak miłość" już na zawsze? Odkąd aktor zaczął grać główną rolę Tomasza w serialu "Singielka" brakuje mu czasu nawet na gościnne występy w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Wojtek Markowski po raz pierwszy pojawił się w 1056 odcinku "M jak miłość", który został wyemitowany 14.04.2014 roku i od razu zakochał się w Jance Buford (Joanna Osyda).

Podczas ich pierwszego spotkania Janka wsiadła do samochodu Wojtka, by śledzić Marcina (Mikołaj Roznerski). Przystojny ortopeda tego samego dnia zaprosił ją na randkę. Uczucie Wojtka do Janki nie przetrwało. Choć on bardzo się strał, to nie miał szans z Marcinem, który zawładnął sercem kuzynki Mostowiaków.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska zostawi Marcina. Wyjedzie ze swoim chłopakiem Arturem

Przez krótki czas Wojtek i Janka mieszkali razem, lecz nic z tego nie wyszło. Wojtek sporo obiecywał sobie po znajomości z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), którą bohatersko uratował przed wypadkiem samochodym, lecz skończyło się tylko na kilku randkach.

Podczas poszukiwań miłości Wojtka dzielnie wspierali jego dwaj przyjaciele - bracia Chodakowcy - Olek i Marcin. To dzięki Marcinowi poznał miłośniczkę wspinaczki górskiej, Olę (Anna Lipińska). Wspólny wyjazd na skałki do Ogrodzieńca zanosił się na początek romansu Wojtka. Niestety Ola nie dała się uwieść.

W końcu Asia postanowiał zeswatać byłego chłopaka z policjantką Marylą (Izabela Kapiasova). Jednak już w 1184 odcinku "M jak miłość" okazuje się,  że i tym razem Wojtek nie potrafi stworzyć prawdziwego związku. Zrywa z Marylą i przyjmuje propozycję pracy w Kuwejcie.

Patrz: M jak miłość. Andrzej wyprowadzi się od Marty. Nauczycielka Paulina będzie kochanką Andrzeja

Czy to oznacza, że Wojtek wyjedzie, a Mateusz Janicki odejdzie z "M jak miłość"? Na razie jeszcze nie wiadomo. Ale faktem jest, że kiedy powstawały te odcinki "M jak miłość" Mateusz Janicki właśnie przyjął głównę rolę w "Singielce". Ponieważ na planie nowego serialu TVN spędza ponad 12 godzin dziennie, to musiał zrezygnować z roli Wojtka. Czy na zawsze? To się niebawem okaże.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: