SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza wyjeżdża ze swoim chłopakiem do Londynu. Adriana Kalska odchodzi z M jak miłość?

M jak miłość. Iza wyjeżdża ze swoim chłopakiem do Londynu. Adriana Kalska odchodzi z M jak miłość?

06.12.2015, godz. 13:15
M jak miłość. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" nie mają szans na romans? Serce samotnego Marcina już od dawna bije szybciej przy Izie, lecz kuratorka sądowa ma chłopaka, Artura (Tomasz Ciachorowski). W 1184 odcinku "M jak miłość" jak grom z jasnego nieba spada na Chodakowskiego wiadomość, że Iza chce z nim wyjechać do Londynu. Czy Marcin będzie walczył o Izę, a może pozwoli jej odejść? Adriana Kalska odejdzie z "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adriana Kalska odchodzi z "M jak miłość"? Iza Lewińska na zawsze zniknie z życia Marcina Chodakowskiego, który zaczął do niej czuć więcej niż tylko przyjaźń? Wiele na to wskazuje.

Widzowie, którzy liczyli na to, że po wspólnym wyjeździe Marcina i Izy do Zamku Ogrodzeniec i pierwszy pocałunku między tą dwójką bohaterów narodzi się romans muszą uzbroić się w cierpliwość. Relacje bliskich przyjaciół skomplikowały się nieco po przyjeździe do Polski Artura.

Przeczytaj: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

Chłopak Izy dał się poznać jako facet, który nie potrafi docenić jej pracy, nie okazuje jej swojego wsparcia. W przeciwieństwie do Marcina. A żeby było jeszcze ciekawiej Artur wpadnie na pomysł, by zabrać Izę ze sobą do Londynu gdzie mieszka i pracuje.

W 1184 odcinku "M jak miłość" Marcin i Iza wybiorą się razem na romantyczny spacer nad Wisłę. Wspólne chwile relaksu jeszcze bardziej ich do siebie zbliżą. Chodakowski wreszcie poczuje, że jest gotowy zrobić krok do przodu, nie zważając na to, że Iza ma chłopaka.

Ale jak to zwykle w życiu bywa jego plany rozbiją się o brutalną rzeczywistość. Podczas spaceru Iza wyzna Marcinowi, że wyjeżdża razem z Arturem do Anglii. Ukochany namówi ją, by rzuciła pracę kuratorki sądowej i poszukała lepszej posady w Londyn

Patrz: M jak miłość. Andrzej wyprowadzi się od Marty. Nauczycielka Paulina będzie kochanką Andrzeja

Dla Marcina to będzie szok. W jednej chwili zda sobie sprawę, że straci Izę jeśli szybko nie zacznie działać. A przecież Iza jest pierwszą kobietą, przy której zapomina o Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), która jeszcze traktuje Szymka (Staś Szczypiński) jak własne dziecko i świetnie się sprawdza w roli mamy.

Chodakowski postawi wszystko na jedną kartę. Jak podaje "Świat Seriali" następnego dnia zaprosi dziewczynę na kolację. Marcin będzie chciał walczyć o Izę z Arturem. Który z mężczyzn wygra tę rywalizację? O tym widzowie "M jak miłość" dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach na początku 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: