SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aleksandra zdradzi Tomkowi sekret Agnieszki?

M jak miłość. Aleksandra zdradzi Tomkowi sekret Agnieszki?

21.12.2015, godz. 19:14
M jak miłość. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1184 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) trafi do szpitala, a przypadek sprawi, że jej największą tajemnicę pozna Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska), matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel). Dzięki niej Tomek (Andrzej Młynarczyk) dowie się, że będzie ojcem? Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1184 odcinku ''M jak miłość'' Olszewska trafi do szpitala, a na miejcu odwiedzi ją Marcin. Chodakowski niechcący zadzwoni do matki, która usłyszy ich tajną rozmowę.

– Rozumiem, nie chcesz mówić Tomkowi, że jest ojcem dziecka… Ale ja jestem jego wujkiem i możesz do mnie dzwonić o każdej porze dnia i nocy! – usłyszy Chodakowska, która niczego nieświadoma odbierze telefon od syna.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka urodzi dziewczynkę. Tomek będzie miał córkę

Aleksandra będzie w szoku i od razu zadzwoni do Tomka:

- Mam prośbę, możemy się jutro spotkać?
- Jasne, ale… masz taki dziwny głos… Coś się stało?
- Tak, ale... To nie jest rozmowa na telefon! - powie Chodakowska. Powie o wszystkim policjantowi?

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej wyprowadzi się od Marty. Nauczycielka Paulina będzie kochanką Andrzeja

Następnego dnia, zanim spotka się z Tomkiem wpadnie na Olka, któremu od razu o wszystkim powie. Chłopak powstrzyma ją jednak i będzie nalegał, żeby nie mieszała się w cudze sprawy. 

- Tomek jest z Joasią w szczęśliwym związku i nie wie, nawet nie podejrzewa, że kobieta, z którą kiedyś był związany... nosi jego dziecko!
- Mówisz o Agnieszce? - zdziwi się Olek - Mamo, nie powinnaś się mieszać w ich sprawy… To decyzja Agnieszki, czy powie Tomkowi, czy nie. A nam nic do tego!
- A Tomek? Nie uważasz, że powinien wiedzieć?
- Na pewno. Ale ty jesteś ostatnią osobą, od której powinien się o tym dowiedzieć! Muszą to załatwić między sobą... Proszę, nie wkręcaj się w to, bo narobisz niezłego bałaganu! Obiecaj mi, że nic z tym nie zrobisz…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: