SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Aleksandra dowie się kto jest ojcem dziecka Agnieszki

M jak miłość. Aleksandra dowie się kto jest ojcem dziecka Agnieszki

16.12.2015, godz. 09:29
M jak miłość. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Termin porodu Agnieszki (Magdalena Walach) z "M jak miłość" nastąpi nieco wcześniej niż przyszła mama się spodziewała. W 1184 odcinku "M jak miłość" Agnieszka poczuje pierwsze skurcze i trafi do szpitala. Dziecko Agnieszki i Tomka (Andrzej Młynarczyk) bardzo się spieszy, by wreszcie przyjść na świat. Przypadek sprawia, żenajwiększą tajemnice pozna Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska), matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel). Dzięki niej Tomek dowie się, że będzie ojcem?

"M jak miłość" odcinek 1184 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka z "M jak miłość" urodzi Tomkowi córkę. Podczas jednej z ostatnich wizyt u ginekologa Olszewska poznaje płeć swojego dziecka. Przygotowania do porodu pochłaniają ją bez reszty. Jest środek lata i tuż przed planowanym terminem porodu przyszła mama zaczyna coraz bardziej odczuwać skutki uboczne swojego błogosławionego stanu.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia odda Tomka ciężarnej Agnieszce

W 1184 odcinku "M jak miłość" Agnieszka odczuwa pierwsze skurcze. Wzywa karetkę, bo wybrała los samotnej matki i nie ma przy niej nikogo. Tomek wciąż nie wie, że Agnieszka jest z nim w ciąży. Zaoferował jej swoją pomoc w opiece nad dzieckiem, ale akurat w tym momencie nie ma go przy niej.

Wkrótce Olszewska trafia do szpitala. O tym, że poród właśnie się zaczął zawiadamia tylko Marcina, do którego dzwoni z oddziału położniczego. Rozmowę Agnieszki i Marcina przypadkiem podsłuchuje Aleksandra. I właśnie w ten sposób dowiaduje się, że ojciec dziecka pani prokurator jest jej szwagier.

Rozumiem, nie chcesz mówić Tomkowi, że jest ojcem dziecka… Ale ja jestem jego wujkiem i możesz do mnie dzwonić o każdej porze dnia i nocy! – zapewnia Marcin.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka urodzi dziewczynkę. Tomek będzie miał córkę

Zszokowana Aleksandra od razu dzwoni do Tomka, żeby umówić się z nim na rozmowę. Następnego dnia mówi o wszystkim swojemu drugiemu synowi, Olkowi (Maurycy Popiel). A Olek przekonuje matkę, by nie mieszała się w nie swoje sprawy i trzymała język za zębami.


Czy to właśnie bratowa powie Tomkowi, że będzie ojcem, że Agnieszka urodzi mu córkę? A może Chodakowska zachowa tę wiedzę dla siebie, skoro to nie jest jej sprawa.

Jakiś czas temu Andrzej Młynarczyk w "Pytaniu na śniadanie" zdradził, że Tomek dowie się prawdy o ciąży Agnieszki i wkrótce potem Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) też mu powie, że spodziewa się jego dziecka. Ale na razie tajemnicą pozostaje kiedy to nastąpi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: