SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł Zduński na ślubie Magdy i Olka bez Ali

M jak miłość. Paweł Zduński na ślubie Magdy i Olka bez Ali

14.12.2015, godz. 09:13
M jak miłość. Magda Marszałek (Anna Mucha), Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Olek Chodakowski (Maurycy Popiel)
M jak miłość. Magda Marszałek (Anna Mucha), Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" coraz bliżej. Jednak nie wszyscy znajomi pary młodej dostają zaproszenia na ślub. Wśród wybrańców jest oczywiście Paweł Zduński (Rafał Mroczek), ale bez żony i córki. Kiedy w 1183 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) dowiaduje się, że Paweł idzie sam na ślub Magdy i Olka, ma pretensje do męża, że nic jej o tym nie powiedział. Czyżby przez żonę Zduńskiego przemawiała zazdrość?

"M jak miłość" odcinek 1183 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Na ślubie Magdy i Olka w "M jak miłość" nie może zabraknąć najbliższego przyjaciela panny młodej, jej wielkiej miłości, czyli Pawła Zduńskiego. Tuż przed skromną uroczystością w urzędzie stanu cywilnego do Ali docierają niepokojące wiadomości, że jej mąż wybiera się sam na ślub.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala przyzna się Pawłowi do kłamstwa i zostawi go?

W 1183 odcinku "M jak miłość" to Kinga wspomina Ali, że nie ma jej wśród zaproszonych gości. Zupełnie jakby Magdy nie życzyła sobie jej obecność. A przecież ponad rok temu sama pojawiła się na ślubie Ali i Pawła, choć nie miała zaproszenia.

Żona Pawła ma pretensje do ukochanego, że ukrył przed nią fakt, że wybiera się na tę uroczystość.
- Dlaczego mi nie powiedziałeś, że idziesz na ślub Magdy? - docieka kiedy Zduński obiecuje jej, że nie będzie miał już przed nią żadnych tajemnic.

- To jest kameralny ślub. Tak naprawdę tam nie będzie gości tylko rodzice i świadkowie. Ja też nie dostałem oficjalnego zaproszenia. Chciałem pojechać, złożyć Magdzie życzenia - wyjaśnia Paweł, który nie czuje się winny, że idzie sam na ceremonię.

Patrz: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka. Czy serce Madzi wytrzyma?

Ala jest niepocieszona, lecz stara się zrozumieć. Najważniejsze jest to, że Magda wychodzi za mąż i już nigdy nie będzie zagrażać jej związkowi z Pawłem. Szczęśliwie zakochana w Olku wreszcie przestanie myśleć o Zduńskim jako o przyszłym mężu. - Ale byłoby miło gdybyś mi o tym powiedział...- dodaje po chwili.

Ślub Magdy i Olka widzowie zobaczą w 1185 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: