SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowy interes Marka i Pawła to klapa

M jak miłość. Nowy interes Marka i Pawła to klapa

14.12.2015, godz. 09:13
M jak miłość odc. 1183. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1183. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Wspólny biznes Marka (Kacper Kuszewski) i Pawła (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" okaże się niewypałem? Mostowiak i Zduński niedawno zostali wspólnikami - rozkręcają razem przetwórnię owoców i warzyw w Grabinie. W 1183 odcinku "M jak miłość" spadają na nich pierwsze problemy. Poważna awaria w przetwórni grozi tym, że Marek i Paweł stracą wielu klientów. Obaj zdają sobie sprawę, że ich interes może upaść w każdej chwili.

"M jak miłość" odcinek 1183 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To Marek Mostowiak z "M jak miłość" namówił Pawła Zduńskiego, by został jego wspólnikiem i przeprowadził się z  rodzinę do Grabiny gdzie razem mają rozkręcić dochodową przetwórnię warzyw i owoców. Biznesmen z Grabiny opracował perfekcyjny plan - chce zbić majątek na ekologicznych, zdrowych przetworach, a siostrzeniec ma mu w tym pomóc.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł wyjadą z Grabiny

W 1183 odcinku "M jak miłość" na rodzinnym interesem pojawiają się czarne chmury. Marek pilnie wzywa Pawła do przetwórni, bo doszło do poważnej awarii. A to grozi grozi tym, że wspólnicy nie wyrobią się z zamówieniem i zebrane od okolicznych sadowników oraz rolników owoce oraz warzywa po prostu się zmarnują.

Na szczęście ta stresująca sytuacja nie pozbawia wspólników zdolności trzeźwiej oceny. - Mamy dwie opcje - albo bierzemy nadgodziny, co nas mocno trzepnie po kieszeni, albo spóźnimy się z dostawą - wyjaśnia Mostowiak.

- Zaraz na początku taka wtopa! Straty finansowe jesteśmy jeszcze w stanie odrobić, ale straty wizerunkowe są nie do odrobienia. Jeśli na początku pójdzie fama, że jesteśmy niesolidni, to sam rozumiesz... - stwierdza Paweł.

Patrz: M jak miłość. Marcin pozna nową Kasię. To znak z niebo od zmarłej Kasi

W końcu obaj podejmują decyzję, że dla dobra ich firmy jedynym rozwiązaniem są nadgodziny. Tylko wytężona praca może im przynieść sukces i wyjście z tej podbramkowej sytuacji. Marek porusza z Pawłem temat jego zaangażowania w rozwój interesu.

- Nie żałujesz, że tu jesteś? Siedzisz w pracy na okrągło, w domu też musisz zasuwać. Ala to jest chyba nieźle wkurzona na ciebie i na mnie? - pyta Mostowiak. - Nie jest aż tak źle - odpowiada Paweł, który spełnia się w nowej pracy.

- To cię pocieszę, jak tu się wszystko już ułoży, to będzie troszkę lepiej - dodaje Marek.  - Mam nadzieję, że podołam szefie...

- Daj spokój. Tu już sobie świetnie radzisz. Naprawdę bardzo się cieszę, że tu jesteś. Bez ciebie w ogóle bym tego nie ogarnął - chwali go wujek i wspólnik zarazem.

Czy biznes Mostowiaka i Zduńskiego upadnie? A może wręcz przeciwnie - obaj dorobią się sporych pieniędzy na przetwórni owoców i warzyw? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: