SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Koszmar Basi, Mateusza i Antka. Duchy w domu Zduńskich istnieją naprawdę?

M jak miłość. Koszmar Basi, Mateusza i Antka. Duchy w domu Zduńskich istnieją naprawdę?

14.12.2015, godz. 20:39
M jak miłość odc. 1183. Paweł (Rafał Mroczek), Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Basia (Gabriela Raczyńska), Lucjan (Witold Pyrkosz), Antek (Jakub Jankiewicz), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1183. Paweł (Rafał Mroczek), Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Basia (Gabriela Raczyńska), Lucjan (Witold Pyrkosz), Antek (Jakub Jankiewicz), Mateusz (Krystian Domagała) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" zamienia się w horror? Duchy w nawiedzonym domu Zduńskich w Grabinie wciąż straszą. W 1183 odcinku ''M jak miłość'' Basia (Gabriela Raczyńska), Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) właśnie dzięki "zjawom" chcą zmusić Alę (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) do powrotu do Warszawy. Zduński słyszy jednak, jak dzieciaki opracowują strategię i sam funduje im prawdziwy koszmar! Z pomocą Kisielowej (Małgorzata Różniatowska).

"M jak miłość" odcinek 1183 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1183 odcinku ''M jak miłość'' do Ali i Pawła do Grabiny przyjeżdżają Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Brat Zduńskiego i jego żona są zachwyceni posiadłością na wsi. Ala natomiast daje im wyraźnie do zrozumienia, że żałuje przeprowadzki do Grabiny.

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

Podobnego zdania jest Basia, która zawiera tajny pakt z Antkiem i Mateuszem. Chłopcy obiecali jej sprawić, by jej nowy dom stał się najstraszniejszym miejscem we wsi. Miejscowe legendy, które rozpowiada Kisielowa głoszą, że w drewnianym domu straszy.

Dzieciaki postanawiają to wykorzystać. Chłopcy wspólnie z Basią urządzają Zduńskim prawdziwy horror, ale ich chytry plan słyszy Paweł! Ojczym Basi zamierza się zemścić.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

W 1183 odcinku ''M jak miłość'' Paweł zgadza się na seans spirytystyczny w ich domu. Rzekome duchy odstraszać ma Kisielowa, ale Zduński też wkracza do akcji. Mateusz i Antek, którzy chcieli nastraszyć Zduńskich sami są przerażeni.

- Jestem zwolennikiem negocjacji: jeśli wyprowadzka nie wchodzi w grę… trzeba spróbować się dogadać!

Tego wieczoru w domu w Grabinie naprawdę straszy, ale to nie sprawka dzieci. Paweł będzie się śmiał widząc przerażone miny najmłodszych Mostowiaków i Basi, która łapała się wszystkiego, by wrócić do Warszawy.

W końcu, późnym wieczorem, Kisielowa zamienia się w medium... - My, zebrani, przywołujemy do rozmowy ducha tego miejsca… Jeśli jesteś z nami, daj nam jakiś znak i powiedz "tak"!

Lucjan (Witold Pyrkosz), który obserwuje seans tylko kpi. - Ani drgnie szelma
- Bo ktoś tu wysyła negatywne fluidy -
przywołuje go do porządku Kisielowa. Kiedy talerzyk w magicznym sposób przesuwa się w stronę chłopców pada pytanie.

- Czyli duchu masz żal do Antka i Mateusza?
- Co? Idiotyczna zabawa, ja stąd wychodzę -
stwierdza przerażony Antek. - Ktoś rusza tym talerzykiem. Wychodzimy! - dodaje Mateusz.


- Nie, duch został przywołany i nie można go tak teraz odwołać -
poucza ich Kisielowa. - Duchu, a co zrobili Antek i Mateusz? - pyta zaciekawiony Paweł. - Ja prowadzę ten seans... W czym ci zawinili duchu - dodaje oburzona Kisielowa.
- A może weszli na twój teren? Basiu, ty chyba też masz coś z tym wspólnego -
stwierdza Zduński widząc przerażenie w oczach dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: