SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek handluje dopalaczami! Przez niego Lenka umrze?

M jak miłość. Jacek handluje dopalaczami! Przez niego Lenka umrze?

03.12.2015, godz. 08:45
M jak miłość odcinek 1183, Kinga (Katarzyna Cichopek), Jacek (Łukasz Pracki)
M jak miłość odcinek 1183, Kinga (Katarzyna Cichopek), Jacek (Łukasz Pracki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jacek (Łukasz Pracki) z "M jak miłość" wydaje się być miłym facetem i to właśnie zmyliło Kingę (Katarzyna Cichopek). Zuza (Jolanta Fraszyńska) poleciła Zduńskiej nowego najemcę na sklep Ali (Olga Frycz). Jacek szybko podpisuje umowę i zajmuje sklep, w którym otwiera swój tajemniczy biznes. W 1183 odcinku ''M jak miłość'' Taro (Hiroaki Murakami) odkrywa, czym tak naprawdę zajmuje się Jacek. Ten podejrzany typek handluje dopalaczami! Przez niego Lenka (Marysia Głowacka) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1183 odcinku ''M jak miłość''okaże się, czym tak naprawdę zajmuje się Jacek, który wynajął sklep Ali. Mężczyzna twierdził, że będzie sprzedawał kadzidła i świecie, ale jego działalność przerośnie najśmielsze oczekiwania Kingi.

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

W 1183 odcinku ''M jak miłość'' Taro z niepokojem obserwuje poczynania Jacka, mężczyzny, który wynajął sklep Ali. Wkrótce wychodzi na jaw, że Barycki handluje dopalaczami. Na domiar złego jeden z jego klientów po zażyciu narkotyków trafił do szpitala.

Jacek oczywiście nie potwierdzi przypuszczeń barmana. Na szczęście do akcji wkroczy także Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski). Dziennikarz śledczy znajdzie dowody na nielegalną działalność Jacka i poradzi Kindze, żeby pozbyła się nieuczciwego najemcy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

W 1185 odcinku ''M jak miłość'' Kinga odwiedzi lokatora, ale nie uda jej się go wypędzić. Jacek uważnie przeczytał umowę, z której wynika, że przysługuje mu półroczy okres wypowiedzenia.

Wkrótce potem mała Lenka znajdzie w pobliżu sklepu Jacka woreczek z dopalaczami i zacznie się nim bawić. Życie córki Kingi i Piotrka będzie zagrożone!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: