SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Horror u Zduńskich. Ala boi się nawiedzonego domu w Grabinie

M jak miłość. Horror u Zduńskich. Ala boi się nawiedzonego domu w Grabinie

11.12.2015, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Koszmaru w domu Zduńskich z "M jak miłość" ciąg dalszy! Od przeprowadzki Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) do starego, nawiedzonego domu w Grabinie minęło już kilka tygodni. Ale żona Pawła wciąż nie czuje się dobrze na wsi. I nie chodzi tylko o to, że nie lubi życia na prowincji. W 1183 odcinku "M jak miłość" Ala zwierza się Kindze, że w jej domu dzieją się dziwne rzeczy. Zduńska jest przekonana, że straszą w nim duchy.

"M jak miłość" odcinek 1183 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W domu Ali i Pawła w Grabinie naprawdę starszą duchy? Stary, drewniany budynek jest nawiedzony przez złe moce i zjawy dawnych właścicieli? Według miejscowych legend i plotek, które rozpowiada Zośka Kisielowa (Małgorzata Rózniatowska) przed laty doszło tu nawet do zbrodni.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł wyjadą z Grabiny

Ale prawda jest taka, że całe to strasznie to sprawka Basi (Gabriela Raczyńska), Mateusza (Krystian Domagała) i Antka (Jakub Jankiewicz). Dzieciaki wpadły na pomysł, by pobawić się w duchu i w ten sposób przepędzić Alę i Pawła z ich nawiedzonego domu w Grabinie.

W 1183 odcinku "M jak miłość" Ale żali się Kindze (Katarzyna Cichopek), że od czasu przeprowadzki na wieś nie jest szczęśliwa. Nie podoba się jej w Grabinie. Nie chce do końca życia mieszkać na prowincji. - Jeszcze tylko jesień, a później przyjdzie zima i nas tu zasypie i utkniemy w tym dziwnym domu... - przyznaje ze smutkiem żona Pawła.

Kinga tylko się śmieje ze szwagierki, bo dla niej Grabina jest najpiękniejszym miejscem na ziemi. -Czyżbyś przeszła do obozu pani Kisielowej?

Patrz: M jak miłość. Marcin znajdzie mamę dla Szymka. Nowa Kasia zastąpi mu zmarłą Kasię?

Odpowiedź Ali ją jednak zaskakuje. - Trochę tak. Powiem ci Kinga, że tu naprawdę dzieją się dziwne rzeczy. Na przykład odkładam coś w jedno miejsce, a później znajduję w zupełnie innym. Albo woda zaczyna sama lecieć z kranu. Albo światło się samo włącza. Ja naprawdę się tu dziwne czuje. Zwłaszcza jak jestem sama. I starsznie źle sypiam...

- Żartujesz? Przestań marudzić. Wiesz jak ja się wyspałam. Nie pamiętam żeby gdziekolowiek tak dobrze mi się spało jak tutaj. To chyba cisza i natura tak na mnie działają - zachwyca się Kinga. Ala nie podziela jednak jej entuzjazmu. Co prawda nie wierzy w duchy, ale paraliżuje ją strach na sama myśl, że jej nowy dom jest przeklęty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: