SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala okłamuje Pawła. Żona Zduńskiego wciąż pracuje dla Karola

M jak miłość. Ala okłamuje Pawła. Żona Zduńskiego wciąż pracuje dla Karola

14.12.2015, godz. 20:47
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Przeprowadzka Zduńskich z "M jak miłość" do domu w Grabinie od samego początku nie podobała się Ali (Olga Frycz). Żona Pawła (Rafał Mroczek) w tajemnicy przed ukochanym przyjęła pracę u swojego byłego szefa, Karola (Bartosz Waga). Postanowiła, że ucieknie z Grabiny przy pierwszej okazji. W 1183 odcinku "M jak miłość" Paweł poznaje sekret Ali. Jest mu przykro, że żona chce go zostawić, że za jego plecami planuje wyjazd do Anglii. Czy małżeństwo Zduńskich przetrwa tę ciężką próbę?

"M jak miłość" odcinek 1183 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ala i Paweł z "M jak miłość" razem z córką Basią (Gabriela Raczyńska) kilka tygodni temu zamieszkali w Grabinie. Wynajęli dom, który według Zośki Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) jest nawiedzony przez duchy i układają swoje życie na nowo na prowinicji. Tylko tylko, że Ala bardzo się męczy w Grabinie.

Przeczytaj: M jak miłość. Duchy w domu Zduńskich. Kisielowa urządza seans spirytystyczny

W 1183 odcinku "M jak miłość" do Zduńskich kolejny raz przyjeżdżają w odwiedziny Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Ala żali się Kindze, że życie na wsi zupełnie jej nie odpowiada. Paweł ciągle pracuje i wszystko jest na jej głowie - dom, w którym stale coś się psuje, ogród. Nie ma nawet czasu, żeby o siebie zadbać.

Od ich przeprowadzki do Grabiny minęło już sporo czasu, ale ona wciąż nie mówi mężowi o tym, że pracuje w firmie informatycznej u Karola, że nie zrezygnowała z planów wyjazdu do Anglii. W końcu jednak przed przypadek się wygaduje.

Patrz: M jak miłość. Chrzciny Hani. Wycięli chrzest córki Natalki - zdjęcia


- Zapomniałam ci powiedzieć, że Karol dzwonił i ma dla mnie zlecenie. Mogę pracować nawet tutaj w Grabinie, ale najważniejsze jest to, żebym miała szybki internet. Paweł, nie mówiłam ci, bo nie było okazji. A to jest tylko na wszelki wypadek, gdyby nam tutaj nie wyszło. Żebyśmy mieli zapewniony start... - wyjaśnia mężowi.

Zduński jest zawiedziony postawą żony, która zataiła przed nim tak ważną informację i nie jest z nim szczera.
-
Aha, to pokrzepiające, że mam twoje wsparcie. Nie odpuściłaś jeszcze tego wyjazdu do Anglii?

Ala nie zaprzecza, a Paweł zastanawia się co dalej będzie z ich małżeństwem skoro ukochana planuje ucieczkę z Polski. Czy Zduńska wreszcie zrozumie, że miejsce żony jest przy mężou i powinna go wspierać kiedy rozkręca z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski) nowy biznes? A może Ala i Paweł się rozstaną?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: