SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala i Paweł wyjadą z Grabiny. Żona Zduńskiego nie zniesie życia na wsi

M jak miłość. Ala i Paweł wyjadą z Grabiny. Żona Zduńskiego nie zniesie życia na wsi

14.12.2015, godz. 18:43
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1183. Ala (Olga Frycz), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Pobyt Zduńskich z "M jak miłość" w Grabinie nie potrwa długo. Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) zamieszkali w wynajętym domu na wsi, by Zduński mógł robić interesy z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski). Ale jego żona nie jest tu szczęśliwa, marzy o tym, by uciec z Grabiny do Anglii. W 1183 odcinku "M jak miłość" Paweł proponuje ukochanej pewien układ - wyprowadzą się do Londynu, ale dopiero za rok. Czy Ala się na to zgodzi?

"M jak miłość" odcinek 1183 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Od przeprowadzki Ali i Pawła oraz Basi (Gabriela Raczyńska) do Grabiny minęło już kilka tygodni, ale żona i pasierbica Zduńskiego wciąż marudzą. Basia tęskni za koleżankami z Warszawy. Z kolei Ala ma dosyć wsi, domu, w którym ciągle wszystko się psuje i tego, że Pawła ciągle nie ma w domu.

Nie o takim życiu marzyła. Chciała wyjechać do Anglii gdzie czekała na nią dobrze płatna praca w firmie informatycznej. Co prawda w tajemnicy przed Pawłem przyjęła tę posadę, ale wykonuje tylko z domu w Grabinie wykonuje tylko drobne zlecenia.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala przyzna się Pawłowi do kłamstwa i zostawi go?

W 1183 odcinku "M jak miłość" Paweł decyduje się na poważną rozmowę z żoną, która wreszcie wyznaje mu swój sekret. Bije się w piersi, że nie poświęca rodzine zbyt wiele czasu, że cały dom jest na głowie Ali, ale na razie nie może tego zmienić, bo biznes z Markiem dopiero się rozkręca.

Zduński nie chce, żeby przez niego Ala była nieszczęśliwa, żeby męczyła się w Grabinie. Dlatego proponuje, że pójdzie na kompromis.

- Kochanie ja wiem, że to nie są twoje klimaty i że robisz to tylko dla mnie. Nie wiem jak mam ci dziękować. Dajmy sobie rok, rok mieszkania na wsi. Po tym czasie jak nadal będziesz chciała wyjechać to wyjedziemy, zgoda... - mówi żonie. Ala zgadza się na taką umowę choć nie wierzy w to, że życie na wsi się jej spodoba.

Patrz: M jak miłość. Marcin znajdzie mamę dla Szymka. Nowa Kasia zastąpi mu zmarłą Kasię?

Jest tylko problem z Basią. Córka Ali i Pawła za nic w świecie nie chce mieszkać w Grabinie. Obmyśliła nawet plan jak skłonić rodziców do powrotu do Warszawy. Mają jej w ten pomóc Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) i legenda o nawiedzonym domu Zduńskich, którą rozpuściła Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska).

Czy Ala, Paweł i Basia będą w Grabinie szczęśliwi dłużej niż rok? A może wyjadą do Anglii? Wszystko zależy od scenarzystów "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: