SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Szokujący finał ślubu Anny i Adama Wernera

M jak miłość. Szokujący finał ślubu Anny i Adama Wernera

10.12.2015, godz. 08:01
M jak miłość odcinek 1182. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1182. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub z "M jak miłość" zniszczony przez fatum, które ciąży nad przyszłą parą młodą? W 1182 odcinku "M jak miłość" Anna (Tamara Arciuch) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) szykują się do ślubu, który ma się odbyć w kościele w Grabinie. Nie wszystko jednak przebiega po myśli narzeczonych. Annę i Wernera dopada bowiem niewyobrażalny pech. Zgubione obrączki, tort weselny zniszczony przez Gucia, aż wreszcie nagłe zniknięcie Adama! Czy w ostatniej chwili Werner ucieknie sprzed ołtarza?

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Anna i Werner z "M jak miłość" wezmą ślub? A może w dniu ceremonii dojdą do wniosku, że małżeństwo nie jest dla nich i wolą związek "na kocią łapę"?

W 1182 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą długo wyczekiwany śłub Anny i Adama. Ale czy finał będzie szczęśliwy dla tej pary, która już od dnia zaręczyn czuje ogromną presję i im bliżej uroczystości, tym bardziej wpada w panikę?

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

Anna z przejęciem szykuje się do ślubu z Wernerem, lecz Natalka (Marcjanna Lelek) zauważa, że ciotka wcale nie jest szczęśliwa. W jej oczach zamiast radości pojawia się smutek. Odwiedzając Annę w siedlisku dostrzega niepokojąca minę przyszłej panny młodej. Anna wygląda jakby chciała odwołać ceremonię.

Przyszła panna młoda ma coraz więcej wątpliwości. – Przyjaźnimy się, kochamy, lubimy... Adam bawi mnie do łez, kiedy robi z siebie wariata, ale... Tak, na myśl o ślubie wpadam w lekki popłoch – wyznaje swojej siostrzenicy. 

Jakby tego było mało między narzeczonymi dochodzi do ostrej kłótni, bo po ślubie Anna nie chce przyjać nazwiska męża. Ale na tym nie koniec, bo wściekły Werner wyjdzie z pensjonatu i przepadnie jak kamień w wodę.

Kiedy wraca zauważa bowiem ukochaną w sukni ślubnej. A to jak wiadomo zwiastuje prawdziwą katastrofę. Z każdą minutą zakochanych zaczyna prześladować coraz większy pech.

Przeczytaj: M jak miłość. Romans Andrzeja i Pauliny. Budzyński wyprowadzi się od Marty

Tuż przed próbą generalną ślubu Adam gubi obrączki. Ksiądz (Maciej Damięcki) nagle traci głos, a jako dekoracja w kościele pojawiają się białe róże, które też symbolizują nieszczęście.

Na tym jednak nie koniec złych wiadomości. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) ogłasza, że Gucio, pies Adama, wtargnął do kuchni i dobrał się do weselnego tortu. Udało się ocalić tylko figurki państwa młodych.

Mimo wielu obaw Anna i Werner dochodzą do wniosku, że bardzo się kochają i chcą być razem. Ale czy koniecznie wziąć ślub? Finał 1182 odcinka "M jak miłość" jest zaskoczeniem dla wszystkich. Anna i Adam świętują swoje szczęście na pomoście nad rzeką...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: