SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ślub Anny i Wernera dobija Andrzeja Budzyńskiego

M jak miłość. Ślub Anny i Wernera dobija Andrzeja Budzyńskiego

09.12.2015, godz. 16:45
M jak miłość odc. 1132. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1132. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto:

Andrzej (Krystian Wieczorek) nie może dłużej patrzeć na swojego niezdecydowanego przyjaciela. W 1182 odcinku ''M jak miłość'' Budzyński ma dość Adama (Jacek Kopczyński), który lada chwila weźmie ślub z Anną (Tamara Ariuch). W dodatku jego małżeńskie kłopoty wydają się nabierać rozmiaru, gdy prawnik patrzy na szczęście zakochanych z Grabiny. Andrzej popchnie Adama do ołtarza w ''M jak miłość''?

"M jak miłość" - odcinek 1182 poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Anny i Adama zbliża się wielkimi krokami, ale prawnik do ostatniej chwili ma poważne wątpliwości. Andrzej Budzyński zachęci przyjaciela do małżeństwa?

Zobacz: M jak miłość. Chrzciny Hani. ZDJĘCIA ze chrztu córki Natalki Mostowiak

Andrzej nie rozumie Adama, choć dobrze wie, że sam nie jest najlepszym przykładem na ślubną zachętę. Jego małżeństwo z Martą (Dominika Ostałowska) przechodzi kolejny poważny kryzys, a Werner właśnie tego się obawia.

-Moja postać ma już dosyć tych jego niepewności i uników. Człowiek już swoje lata ma. Ja w tej relacji Wernerowo-Budzyńskiej, jestem tą stroną, która próbuje do porządku doprowadzić i trzymać w pionie swojego przyjaciela - powiedział Krystian Wieczorek w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Anny i Wernera. Anna nie chce przyjąć nazwiska Adama

Czy w ''M jak miłość'' ślub Anny i Andrzeja dojdzie do skutku? Oboje bardzo się boją, a znaki na niebie i ziemi podpowiadają, żeby zaczekać ze ślubną ceremonią. Może Andrzej miał rację mówiąc, że Adam nie nadaje się jeszcze na męża?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: