SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka ofiarą gwałciciela! Instruktor nauki jazdy molestuje Natalię

M jak miłość. Natalka ofiarą gwałciciela! Instruktor nauki jazdy molestuje Natalię

08.12.2015, godz. 18:33
M jak miłość odc. 1182 Natalka (Marcjanna Lelek), instruktor (Fabian Kocięcki)
M jak miłość odc. 1182 Natalka (Marcjanna Lelek), instruktor (Fabian Kocięcki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" ofiarą zboczeńca! W 1182 odcinku ''M jak miłość'' zapisze się na kurs jazdy, ale trafi na degenerata! Instruktor (Fabian Kocięcki) będzie chciał wykorzystać młodą kursantkę, ale Franek (Piotr Nerlewski) w porę zareaguje. Leśniczy z Grabiny jak zwykle stanie na wysokości zadania i rzuci się z pięściami na nauczyciela Natalki. Seksualnie molestowana Natalka będzie wdzięczna Frankowi za ratunek...

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1182 odcinku ''M jak miłość'' Natalka Mostowiak postanowi zrobić prawo jazdy. Młoda mama podjęła ważną decyzję i zapisała się na studia. Samochód będzie jej niezbędny, by mogła po zajęciach szybko znaleźć się przy dziecku.

Zobacz: M jak miłość. Joasia w ciąży? Tomek będzie miał trzecie dziecko?

Mostowiadzka zapisze się na kurs, ale jej instruktor będzie budził podejrzliwość u Franka. Niczego nieświadoma Natalka w 1182 odcinku ''M jak miłość'' uda się na kolejną lekcję jazdy, która skończy się bójką!

Okaże się, że instruktor ma lepkie rączki i ochotę na nową kursantkę. Natalka będzie w szoku gdy po serii komplementów mężczyzna zacznie się do niej dobierać! Wściekła dziewczyna wybiegnie z auta:
- Odsuń się, bo oberwiesz!... Twój szef się o tym dowie, zboku jeden! Drań!

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska o odejściu z M jak miłość. Rzuci rolę Marty?

Na szczęście w okolicy będzie Franek, który cały czas ma przyjaciółkę na oku. Zarzycki zaatakuje zboczeńca. Awantura skończy się podbitym okiem instruktora i złamanym nosem leśniczego. Ostatecznie Franek zaproponuje Natalce, że udzieli jej kilku cennych lekcji jazdy samochodem.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: