SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka dzięki zapomniała o Darku. Franek ją pocieszył

M jak miłość. Natalka dzięki zapomniała o Darku. Franek ją pocieszył

14.12.2015, godz. 09:11
M jak miłość odcinek 1182. Anna (Tamara Arciuch), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odcinek 1182. Anna (Tamara Arciuch), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" zdobył serce Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek)! Po bolesnym rozstaniu z Darkiem (Marcjanna Lelek) Natalia myślała, że już nigdy więcej się nie zakocha. Uczucie do Franka Zarzyckiego spadło na nią niespodziewanie. W 1182 odcinku "M jak miłość" Natalka przyznaje się swojej ciotce Annie (Tamara Arciuch), że już nie myśli o Darku. Nie wspomina jednak, że czuje coś do leśnika z Grabiny.

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Darek z "M jak miłość" rozstali się kilka miesięcy przed narodzinami ich córki Hani (Maja Marczak). Biologiczny ojciec Hani zostawił Natalię, bo nie dorósł do tego, by być tatą.

Poza tym dał się przekonać swojej mamusi Katarzynie Maj (Grażyna Strachota), że Mostowiaczka nie jest dla niego dobrą partią. I wtedy w życiu Natalii pojawił się Franek Zarzycki. Młody leśniczy z Grabiny na początku nie zrobił na Natalce dobrego wrażenia. Z każdym dniem ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka całuje Franka i ucieka ze wstydu

W 1182 odcinku "M jak miłość" po chrzcinach Hani, Natalka odwiedza Annę w siedlisku, by pokazać jej zdjęcia z uroczystości. Anna zachwyca się zwłaszcza fotografią, na której Natalka pozuje z Hanią z Ulą (Iga Krefft) i Frankiem, czyli rodzicami chrzestnymi swojej córki.

- Ten Franek to całkiem przystojny chłopak. Powiedz Nataka, pozbierałaś się już po tym wszystkim? Ty i twoje serce? - dopytuje Gruszyńska, która zastanawia się jak tak sprawy uczuciowe jej siostrzenicy.
- Jasne, minęło już tyle czasu. Widzę, że Darek nie nadawał się ani na mojego faceta, ani na ojca dla Hani... - przyznaje Natalka, ale słowem nie wspomina o tym, że zakochała się we Franku.

Patrz: M jak miłość. Natalka i Franek razem, ale bez ślubu?!

Kilka godzin później Franek ratuje Natalkę przed instruktorem nauki jazdy, który molestuje Mostowiaczkę podczas lekcji. Bije się ze zboczeńcem i ze złamanym nosem ląduje w szpitalu. Leśniczy uczy też Natalię jeździć samochodem. W ramach podziękowania Natalia próbuje go pocałować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: