SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wstrząśnięty historią Kasi. Umarła, bo jej rodzinę dopadła klątwa.

M jak miłość. Marcin wstrząśnięty historią Kasi. Umarła, bo jej rodzinę dopadła klątwa.

14.12.2015, godz. 09:14
M jak miłość. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość. Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rodzina Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) z "M jak miłość" była skazana na śmierć. W 1182 odcinku ''M jak miłość'' Marcin (Mikołaj Roznerski) odwiedza rodzinną miejscowość zmarłej ukochanej i dowiaduje się, że nad Mularczykami od lat wisiała klątwa. Nieznajomy mężczyzna (Michał Pietrzak), który teraz mieszka w ich domu zna szczegóły fatum, które ciążyło nad bliskimi Kasi. Informator będzie poruszony śmiercią młodej dziewczyny, a Chodakowski z trudem przełknie informację o klątwie...

"M jak miłość" - odcinek 1182 poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1182 odcinku ''M jak miłość'' Marcin Chodakowski wybiera się w sentymentalną podróż śladami zmarłej Kasi. Młody ojciec Szymka (Staś Szczypiński) chce poznać przeszłość swojej ukochanej.

Zobacz: M jak miłość. Chrzciny Hani. ZDJĘCIA ze chrztu córki Natalki Mostowiak

Najpierw Chodakowski sprząta na rodzinnym grobie dziewczyny. Potem odwiedza dom, w którym przed laty mieszkała jej rodzina. W ogródku siedzi mężczyzna, którego Marcin zagaduje i pyta o poprzednich lokatorów.

- Kasia! To trzeba było mówić tak od razu! A pan jest jej...
- Byłem. Kasia nie żyje. Na początku roku zmarła.
- Cholera jasna. Proszę, niech pan wejdzie. Nie będziemy tak przez płot gadać - mówi mężczyzna i wpuszcza Marcina do siebie.

To czego Chodakowski za chwilę się dowiaduje jest dla niego zaskoczeniem. Okazuje się, że Kasia od dawna była skazana na śmierć.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin pozna sobowtóra Kasi. Karolina Bacia w M jak miłość drugą Kasią

- Wie pan, my o tym nic nie wiedzieliśmy. Ale jeszcze niedawno rozmawiałem z sąsiadką i wspominaliśmy, że nad tą rodziną wisiał jakiś pech. Ale żeby Kasia?
- Jej rodzice w wypadku zginęli?
- dopytuje Marcin.
- Tak. Tutaj niedaleko w lesie. Była odwilż, wpadli w poślizg i zginęli na miejscu. A po wypadku Kasię wziął wujek.Radzili sobie, ale do czasu. Potem wie pan co się stało... - mówi nieznajomy, który ma na myśli fakt, że gangsterzy zamordowali wujka Kasi.

- Kiedyś się śmiałem z takiego gadania, ale teraz myślę, że nad niektórymi to wisi jakieś fatum. Klątwa jakaś - mówi facet, a Marcin jest w szoku. Boi się, że to samo spotka jego syna.

Mężczyzna widząc minę Chodakowskiego od razu dodaje - Ale myślę, że limit pecha został już wyczerpany i mały będzie miał w życiu całą masę szczęścia...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: