SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kłótnia Anny i Adama przed ślubem. Anna nie chce być panią Werner

M jak miłość. Kłótnia Anny i Adama przed ślubem. Anna nie chce być panią Werner

09.12.2015, godz. 20:13
M jak miłość odcinek 1182. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1182. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy w "M jak miłość" ślub Anny (Tamata Arciuch) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) w ogóle się odbędzie? Przed ślubem zakochanych ogarniają coraz większe wątpliwości. W 1182 odcinku "M jak miłość" wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Anna i Werner nie powinni się pobrać. Nie dość, że oboje się wahają, to jeszcze dochodzi między nimi do poważnej kłótni. Anna Gruszyńska nie chce bowiem przyjąć nazwiska Adama.

"M jak miłość" - odcinek 1182 poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Anna i Werner z "M jak miłość" nie wezmą ślubu? W 1182 odcinku "M jak miłość" uroczystość w kościele w Lipnicy, a później przyjęcie weselne w siedlisku w Grabinie stają pod znakiem zapytania. A wszystko dlatego, że zakochani dochodzą do wniosku, że wcale nie chcą małżeństwa. Nie maja jednak odwagi powiedzieć tego głośno.

Przeczytaj: M jak miłość. Chrzciny Hani. ZDJĘCIA ze chrztu córki Natalki Mostowiak

Podczas przygotowań do ślubu i wesela Anna nie potrafi ukryć przed Marzenką (Olga Szomańska), że wcale się nie cieszy na tę podniosłą chwilę. Sytuację pogarsza jeszcze fakt, że między nią a Adamem cały czas dochodzi do spięć.

Pierwsze nieporozumienie pojawia się kiedy Gruszyńska informuje ukochanego, że nie chce przyjąć nazwiska męża. A to bardzo nie podoba się Wernerowi. - Chyba żartujesz? Myślałem, że to oczywiste, że z automatu… No, Aniu... Więc? Jak to będzie z nami?

- Normalnie. Lubię swoje nazwisko. Jestem do niego przyzwyczajona.
- Do mojego też się z czasem przyzwyczaisz...
- Adaś… Nie, naprawdę, wolałabym nie!
- Anna Werner… co ci w tym nie pasuje?
- Cóż… Wszystko. To nie ja.
- Jak to: wszystko? Jak to: nie ty? Jutro będziesz moją żoną!
- Adam, proszę cię, ta rozmowa jest trochę… idiotyczna?

- Co w tym idiotycznego?! Jak świat światem to żona przyjmuje nazwisko męża. Dlaczego akurat my mamy łamać tradycję? - przekonuje narzeczoną.

Ale Anna nie zamierza zmieniać zdania. - Tradycję, no proszę cię, mamy XXI wiek! W końcu Adama proponuje rozwiązanie tej spornej kwestii. - Jestem skłonny pójść na kompromis. Może Anna Gruszyńska-Werner, co ty na to?

Patrz: M jak miłość. Marcin pozna sobowtóra Kasi. Karolina Bacia w M jak miłość drugą Kasią

To jednak dopiero początek napięć między przyszłą parą młodą, którą przed ślubem zaczyna prześladować pech. Werner widzi Annę w suknie ślubnej, gubi obrączki, a jego pies Gucio zjada weselny tort. Narzeczeni mają tego dosyć.

- Anna jest kobietą dojrzałą. Ma już za sobą jedno małżeństwo. Na początku niesiona taką pozytywną emocją zgadza się na ten ślub, ale im bliżej tego dnia dochodzą do niej ukryte lęki. Z Adamem mijają się w tych swoich obawach - powiedziała Tamara Arciuch w "Kulisach serialu M jak miłość".

- W pewnym momencie uświadamia sobie, że ślub nie jest jej potrzebny, że wyrosła już z tej królewny i z tej białej sukienki, ale boi się trochę Adamowi do tego przyznać. Czuje się nie w porządku, że nie mówi mu o swoich wątpliwościach. Nie bierze jednak na serio przesądów. Te wszystkie przeciwności, zabawne wydarzenia, które się dzieją traktuje z przymrużeniem oka, bo z tyłu głowy ma te prawdziwe wątpliwości - dodała aktorka.

Tuż przed ceremonią Anna i Werner zgodnie dochodzą do wniosku, że nie chcą brać ślubu, ale bardzo się kochają i pragną być razem bez małżeńskiej przysięgi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: