SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek ranny, bo ratuje Natalkę przed gwałtem! Leśniczy obrywa od zboczonego instruktora

M jak miłość. Franek ranny, bo ratuje Natalkę przed gwałtem! Leśniczy obrywa od zboczonego instruktora

09.12.2015, godz. 07:32
M jak miłość odc. 1182 Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1182 Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Próba gwałtu w "M jak miłość" i bójka, która kończy się rozlewem krwi! W 1182 odcinku "M jak miłość" leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) kolejny raz staje się bohaterem Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek). Tym razem ratuje ją z rąk zbocznego instruktora (Fabian Kocięcki) nauki jazdy, który molestuje Natalię na pierwszej lekcji! Franek atakuje degenerata, a finał ich ostrego starcia jest taki, że leśnik ze złamanym nosem ląduje w szpitalu. Ale czeka go też nagroda - pocałunek Natalki.

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Z takim obrońcą jak Franek z "M jak miłość" Natalce nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Rycerski leśniczy z Grabiny już nie raz ratował Natalię z opresji. Ale w 1182 odcinku "M jak miłość" sytuacja jest naprawdę groźna, bo dziewczyna pada ofiarą molestowania seksualnego.

Zobacz: M jak miłość. Chrzciny małej Hani. Wielkie święto u Mostowiaków

Młoda mama Hani (Maja Marczak) zapisuje się na kurs na prawo jazdy, by przed rozpoczęciem studiów na wydziale leśnictwa na SGGW w Warszawie nauczyć się jeździeć samochodem. Natalka chce być kierowcą, żeby szybciej pokonywać trasę między Grabiną a stolicą i zoszczędzić sporo czasu na dojazdach.

Śliczna blondynka od razu zwraca uwagę instruktora nauki jazdy, który nie potrafi trzymać rąk przy sobie. Mężczyzna od razu zaczyna obmacywać Natalkę, która przez moment zastyga w bezruchu z przerażenia. Po chwili jednak wściekła wybiega z samochodu nauczyciela.

- Odsuń się, bo oberwiesz!... Twój szef się o tym dowie, zboku jeden! Drań! - grozi niedoszłemu gwałcicielowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Ula ich nie rozdzieli

To cud, że w pobliżu pojawia się Franek, który jak zwykle bohatersko staje w obronie Natalki. W końcu dochodzi do ostrej bójki. Podczas starcia leśniczego ze zboczeńcem leje się krew. Franek podbija instruktorowi oko, ale sam też zostaje ranny. Ze złamanym nosem ląduje w szpitalu na ostrym dyżurze. Ale jego cierpienie to tylko mała cena za to, że uratował Natalkę przed gwałtem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: