SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Drugi pocałunek Natalki i Franka

M jak miłość. Drugi pocałunek Natalki i Franka

12.12.2015, godz. 21:11
M jak miłość odc. 1182. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1182. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" skrycie się kochają, lecz nie mają odwagi głośno przyznać się do swoich uczuć. Ich gesty i spojrzenia mówią jednak więcej niż słowa. W 1182 odcinku "M jak miłość" leśniczy z Grabiny udziela Natalii lekcji jazdy samochodem tuż po tym jak broni jej przed zboczonym instruktorem (Fabian Kocięcki). W ramach podziękowania Natalka próbuje pocałować Franka, lecz w ostatniej chwili się wycofuje i ucieka.

"M jak miłość" odcinek 1182 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Drugi pocałunek Natalki i Franka z "M jak miłość" to najlepszy dowód na to, że między tą dwójką bohaterow iskrzy coraz bardziej. Łączącą ich miłość widać podczas każdego ich spotkania.

Nie wiedzieć kiedy Natalia i Franek zakochali się w sobie, ale na drodze do ich szczęścia wciąż stoi Ula (Iga Krefft) i obietnica, którą Natalka dała siostrze, że nigdy nie zwiąże się w leśniczym.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin pozna nową Kasię. Karolina Bacia w M jak miłość sobowtórem zmarłej Kasi

W 1182 odcinku "M jak miłość" Franek ratuje Natalkę przed instruktorem nauki jazdy, który molestuje Mostowiaczkę podczas lekcji. Finał jest taki, że dochodzi między nimi do bójki i Franek ląduje w szpitalu ze złamanym nosem. Natalia docenia jednak jego pomoc. Mało tego - przystojny leśnik proponuje, że sam nauczy ją jeździć samochodem.

Podczas przejażdżki po polnej drodze w Grabinie między leśnik zastrzega, by Natalka nikomu nie mówiła o ich spotkaniu. Nawet Uli. - Nie chcę, żeby twój ojciec widział, że prowadziałaś. I nikomu ani słowa choć wiem, że będzie to trudne - prosi leśniczy.

- To już sobie mogłeś darować wiesz - przyznaje z uśmiechem Natalia, która chwilę wcześniej opowiedziała Frankowi o ostatniej rozmowie z Ulą na temat tego co ich łączyło. - Wrzuć na luz - dodaje leśniczy.
- Jestem na luzie - przyznaje Natalia, która przez chwilę nie rozumie, że chodzi o skrzynię biegów, a nie jej samopoczucie. -  Franek, a nie nic...
- Co chciałaś powiedzieć?

Patrz: M jak miłość. Natalka i Franek razem, ale bez ślubu?!

- Nic, dziękuję za lekcję - wyjaśnia nieśmiało Natalia. W pewnej chwili pochyla się i próbuje pocałować Franka. Ale nie trafia, bo leśniczy właśnie w tym momencie odwraca głowę. Efekt jest taki, że lekko uszkadza mu jego złamany nos. Zawstydzona swoim zachowaniem Natalia ucieka. Ale leśniczy wcale się nie gniewa. Wprost przeciwnie. Jest zachwycony nieporadnością ukochanej.

- Przepraszam, to my się widzimy w przyszłym tygodniu? Dobra, to do zobaczenia. Uważaj na siebie i na swój nos też uważaj - dodaje Natalka i szybko odchodzi. Jednak kiedy ogląda się za siebie zauważa, że Franek wciąż się w nią wpatruje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: