SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Psychopata Bilski krzyczy na Basię i zaczyna jej grozić

M jak miłość. Psychopata Bilski krzyczy na Basię i zaczyna jej grozić

08.12.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1181. Basia (Maja Wudkiewicz), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1181. Basia (Maja Wudkiewicz), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Do tej Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" dobrze się maskował, by Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) nie zauważyła, że coś z nim jest nie tak. Ale w 1181 odcinku "M jak miłość" kochanek Marysi pokazuje swoje prawdziwe oblicze - wybuchowego psychola, który nad sobą nie panuje. Pierwszą ofiarą Bilskiego jest mała Basia (Maja Wudkiewicz). Co się stanie córce Marysi i Artura (Robert Moskwa)?

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Idealny, czuły kochanek, troskliwy partner zakochany w Marysi do szaleństwa. Taki z pozoru jest Robert Bilski, nowy kochanek Rogowskiej, dzięki któremu odzyskała radość życia po rozwodzie z Arturem.

Ale prawda o Bilskim jest zupełnie inna. Nie dość, że Robert ukrywa przed Marią kryminalną przeszłość, to jeszcze jest zachowuje się tak, jakby był chory psychiczne. W 1181 odcinku "M jak miłość" Bilski pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Patrz: M jak miłość. Artur naśle na Bilskiego detektywa i odkryje co ukrywa kochanek Marysi

Najpierw podczas obiadu z Marysią i Basią wybucha wściekłością gdy kelner omal nie oblewa go zupą. Ale to Rogowska prowokuje swojego kochanka, bo wspomina mu o tym, że odwiedziła Artura i jej były mąż już staje na własnych nogach. Choć Marysia zapewnia Roberta, że Artur nie jest dla nich przeszkodą, to on jej nie wierzy.

Jeszcze tego samego dnia Bilski wprowadza się do Marii. Przyjmuje tym samym zaproszenie do jej mieszkania, bo jego apartament, w którym mają wkrótce zamieszkać razem jest jeszcze remontowany. W środku nocy Bilski zauważa, że mała Basia bawi się jego rzeczami.

Córka Marysi i Artura szpera w jego teczce, wyrywa kartkę z notesu i rysuje. Robert przestaje nad sobą panować. - Co ty robisz?!
- Rysuję sobie - odpowiada niewinnie Basia.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia urodzi Bilskiemu dziecko?! Nowe zdjęcia z planu M jak miłość

- Jak to rysujesz sobie? Przecież to są moje notatki, to są moje rzeczy. Nie wolno w taki sposób, nie wolno brać czyjś rzeczy bez pozwolenia. Naprawdę się pogniewamy. Nie wolno po prostu. Nigdy więcej tego nie rób! - krzyczy Bilski, a Basia jest bliska płaczu. - Mamo... - dziewczyna zaczyna wołać Marysię. I wtedy Robert grozi Basi.


- Dobra, posłuchaj już... Musimy się tak umówić, że nie wolno jeśli ja nie pozwalam brać naszych rzeczy. Taka będzie nasza umowa. A czarodziejski długopis jest twój na zawsze. Chyba trzeba spać. Lepiej nie mów mamie o tym co zrobiłaś, bo by się na ciebie bardzo wkurzyła - ostrzega dziewczynkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: