SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paulina pomoże Andrzejowi zapomnieć o zdradzie Marty?

M jak miłość. Paulina pomoże Andrzejowi zapomnieć o zdradzie Marty?

07.12.2015, godz. 21:06
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1190. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zdradzany przez żonę Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" znajdzie pocieszenie w ramionach Pauliny Lipskiej (Maria Szafirska), nauczycielki rysunku małej Ani (Weronika Wachowska)? Marta (Dominika Ostałowska) popycha Andrzeja w ramiona Pauliny, a sama potajemnie spotyka się kochankiem Janem (Igor Kujawski). W 1181 odcinku "M jak miłość" Paulina oferuje Budzyńskiemu swoją pomoc. Nauczycielka troszczy się o Andrzeja bardziej niż Marta.

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kryzys w małżeństwie Marty i Andrzeja w "M jak miłość" z każdym odcinkiem pogłębia się coraz bardziej. Budzyńscy są dosłownie o krok od rozstania i rozwodu. Wzajemne pretensje, żale, ciągłe kłótnie doprowadzają ich związek do ruiny.

Przeczytaj: M jak miłość. Romans Andrzeja i Pauliny. Budzyński wyprowadzi się od Marty

Aż wreszcie w 1181 odcinku "M jak miłość" Andrzej przyłapuje żonę na sekretnej randce z kochankiem Janem, którego poznała w Kolumbii. Do Budzyńskiego to cios prosto w serce. Bo choć sama nie jest niewiniątkiem i w przeszłości zdradzał żonę, to teraz na własnej skórze odczuwa jak boli niewierność ukochnej osoby.

Załamany Budzyński nie ma co liczyć na szczerą rozmowę z żoną, która wszystko by my wyjaśniła. Marta coraz bardziej się od niego oddala. Podczas wizyty Budzyńskiego w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie gdzie Marta i mała Ania wciąż ukrywają się przed zabójcą Sebkiem (Rafał Sadowski) to Paulina okazuje prawnikowi swoją troską i zainteresowanie.

Dzięki Paulinie, w kryzysowej sytuacji Andrzej nie sięga po papierosa. - Paskudny nałóg. Rzuciłem 10 lat temu, ale jakoś ostatnio znowu mnie ciągnie do palenia... - zwierza się nauczyciele Ani, która wieczorem dołącza do niego na tarasie.

Patrz: M jak miłość. Marta rozwiedzie się z Andrzejem? Rzuci męża dla kochanka Janka?

Ciągle roześmiana Paulina jest dla Andrzeja jak powiew świeżego powietrza. Dzięki niej na jego twarzy znów pojawia się uśmiech. Nauczycielka Ani okazuje Budzyńskiemu troskę, której nie zaznaje od Marty.

- Wcale się panu nie dziwię, ta cała sytuacja z Anią. Ale tutaj przynajmniej na chwilę można o tym zapomnieć. Jest tak sielsko, pięknie. Pan też powinien wziąć parę dni urlopu, wygląda pan na zmęczonego. Przepraszam, nie chciałam, żeby to zabrzmiało tak obcesowo - przyznaje dziewczyna.

Budzyński przez chwilę się uśmiecha. - Spokojnie nic się nie stało...
-
Niech pan ode mnie wszystkich pożegna i proszę na siebie uważać. Jakbym mogła jakoś pomóc... - dodaje Paulina, której nie jest obojętny los Andrzeja. Prawnik jednak odmawia.

Niedawno w "Kulisach serialu M jak miłość" Krystian Wieczorek powiedział, że z każdym dniem relacja Andrzeja z Pauliną będzie bliższa.

-
Paulina to jest tlen dla Andrzeja. Taki powiew energii, świeżego powietrza, entuzjazmu, czegoś co mu przypomina początki związku z Martą, przypomina o tym, że można też inaczej, że można patrzeć na siebie z błyskiem w oku, z entuzjazmem. I tym bardziej smutna jest sytuacja faceta, który jest totalnie samotny i spotyka kobietę, która mu pokazuje, że można się cieszyć wszystkim. Znowu związek Marty i Andrzeja będzie przechodził jedną z trudniejszych prób - przyznał aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: