SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia zamieszka z Bilskim. Kochanek Marysi pozbędzie się Artura

M jak miłość. Marysia zamieszka z Bilskim. Kochanek Marysi pozbędzie się Artura

04.12.2015, godz. 08:18
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wojna o Marysię (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" staje się coraz bardziej zaciekła. Robert Bilski (Zbigniew Stryj) pozbędzie się Artura (Robert Moskwa)? W 1181 odcinku ''M jak miłość'' lekarze stwierdzą, że już niedługo Artur stanie na własnych nogach. Wkrótce Rogowski będzie mógł chodzić, a wózek inwalidzki przejdzie do przeszłości. Bilski czując na karku oddech rywala i kombinuje jak nie stracić ukochanej. Obmyśla plan jak sprawić, by Rogowski zniknął z życia Marysi raz na zawsze.

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kilka miesięcy temu Artur Rogowski z "M jak miłość" przeżył tragiczny wypadek samochodowy, po którym doznał urazu kręgosłupa i został sparaliżowany. Ratując Marysię przed zemstą swojej byłej kochanki Teresy (Dominika Łakomska) trafił prosto pod koła jej rozpędzonego samochodu.

W efekcie trafił do szpitala i został skazany na wózek inwalidzki. Przez myśl przeszło mu nawet samobójstwo, jednak przy życiu trzyma go wciąż nadzieja, że odzyska Marysię.

Zobacz: M jak miłość. Bilski to psychol! Artur ostrzega Marysię przed Robertem

W 1181 odcinku ''M jak miłość'' Marysia Rogowska kolejny raz odwiedza byłego męża w ośrodku rehabilitacyjnym, a diagnozy lekarzy są zaskakująco pozytywne. Okazuje się, że Artur bardzo przykłada się do ćwiczeń i już odzyskał władzę w nogach.

- Artur, to fantastycznie! Dlaczego nie zadzwoniłeś, nic mi wcześniej nie powiedziałeś…
- Chciałem ci zrobić niespodziankę…To początek drogi… Ale teraz mam motywację, zacząłem wierzyć, że to wszystko ma sens!

Kiedy Rogowski zejdzie z wózka inwalidzkiego stanie się prawdziwym zagrożeniem dla Bilskiego, który już kombinuje, jak pozbyć się rywala. W 1181 odcinku "M jak miłość" Marysia planuje zamieszkać razem z kochankiem, ale były mąż nie daje o sobie zapomnieć.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli wirtualny romans

Rogowska ma wielkie serce i nie chce opuszczać Artura w potrzebie. Robert nalega jednak, by Marysia ograniczyła do minimum, lub najlepiej zerwała kontakt z Arturem. To jednak nie wchodzi w grę, bo przecież Marysia i Rogowski mają córeczkę. A Basia (Maja Wudkiewicz) potrzebuje kontaktu z ojcem.

- Oczywiście, możesz go odwiedzać tak często, jak chcesz, chociaż… Uważam, że w ten sposób robisz mu krzywdę. Dajesz mu fałszywą nadzieję... - przekonuje ją kochanek.

- Ale on już dawno tę nadzieję stracił… A ja po prostu mu kibicuję, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia…
- Twoja decyzja. Choć moim zdaniem, on nigdy nie pogodzi się z tym, że już nie jesteście razem - Robert nie daje za wygraną. Jeszcze tego samego wieczoru przychodzi do Marii i spędza z nią noc.

Co wymyśli Bilski, żeby ostatecznie wyeliminować rywala?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: