SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia nie jest szczęśliwa z Bilskim i tęskni za Arturem

M jak miłość. Marysia nie jest szczęśliwa z Bilskim i tęskni za Arturem

07.12.2015, godz. 20:29
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Romans Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" nie jest spełnieniem marzeń Rogowskiej. Im bardziej Marysia angażuje się w związek z Robertem, tym bardziej brakuje jej Artura (Robert Moskwa). W 1181 odcinku "M jak miłość" Maria zwierza się Marcie (Dominika Ostałowska), że gdyby mogła cofnać czas chciałby być z byłym mężem. Mało tego - okłamuje kochanka, że jest z nim szczęśliwa, ale tak naprawdę cały czas myśli o Arturze.

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Po rozwodzie Rogowskich z "M jak miłość", który był konsekwencją zdrady Artura wydawało się, że Marysia i Artur już nigdy nie będą razem. Ale uczucie, które połączyło ich przed laty wciąż tli się w ich sercach.

Co prawda Marysia coraz bardziej zbliża się do Bilskiego i w 1181 odcinku "M jak miłość" proponuje kochankowi, by się do niej wprowadził, ale Artur wciąż jest obecny w jej życiu, nie może przestać o nim myśleć.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur naśle na Bilskiego detektywa i odkryje co ukrywa kochanek Marysi

Zagubiona Maria tylko Marcie zwierza się ze swoich miłosnych rozterek. Budzyńska wyczuwa bowiem, że w związku starszej siostry i Bilskiego coś nie gra. - Z Robertem jest dobrze... - przyznaje Marysia, lecz ta odpowiedź nie satysfakcjonuje Marty. - Tylko dobrze... - docieka dalej.

Rogowska przez moment się zamyśla. Aż wreszcie opowiada siostrze o tym, co tak naprawdę czuje do kochanka i byłego męża.

- Bardzo dobrze. Dziwna sprawa, ale po rozstaniu z Arturem nawet przez myśl mi nie przeszło, że kiedykolwiek będę z innym mężczyzną. A tu proszę - życie przynosi wiele niespodzianek. Wiesz co, powiem ci szczerze. Z Robertem jest cudownie, ale gdybym tylko mogła wymazać ostatnie dwa lata swojego życia, to chyba wolałabym swoje dawne życie... - dodaje po chwili. I choć nie kończy Marta wie, że Marysi chodzi o Artura.

Patrz: M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli wirtualny romans

Wieczorem Bilski przeprowadza się do Marysi. Szczęśliwy, z jedną walizką w ręku przekracza prób jej mieszkania i od razu bierze ją w ramiona. Wierzy, że właśnie rozpoczynają nowy rozdział ich wspólnego życia, w którym dla Artura nie ma już miejsca. Ale serce Marysi wciąż należy do Rogowskiego.

Leżąc w łózku Robert próbuje poznać prawdziwe uczucia ukochanej. Ma bowiem dziwne wrażenie, że Maria nie mówi mu wszystkiego. - Znowu nie nie mówisz. Wiesz, czasami się boję. Zupełnie nie wiem co myślisz, co czujesz. Na przykład teraz, nie wiem czy jesteś szczęśliwa. Marysiu...
- Tak, oczywiście, że tak... - okłamuje kochanka Rogowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: