SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta z kochankiem Jankiem. Andrzej przyłapuje Martę na zdradzie

M jak miłość. Marta z kochankiem Jankiem. Andrzej przyłapuje Martę na zdradzie

07.12.2015, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Sensacja w "M jak miłość"! Do niedawna niewierny Andrzej (Krystian Wieczorek) przekonuje się na własnej skórze jak to jest być zdradzonym. W 1181 odcinku "M jak miłość" śledzi żonę, którą od dłuższego czasu podejrzewa o romans z tajemniczym Janem (Igor Kujawski), archeologiem. Marta okłamuje Andrzeja i wymyka się z domu na spotkanie z nowym przyjacielem poznanym w Kolumbii. Budzyński przyłapuje Martę na gorącym uczynku.

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marta Budzyńska zdradza Andrzeja! Choć jeszcze do niedawna ten scenariusz wielu fanom "M jak miłość" w ogóle nie mieścił się w głowie, to zdrada Marty staje się faktem.

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska o odejściu z M jak miłość. Rzuci rolę Marty?

Już po powrocie Budzyńskiej z Kolumbii Andrzej zauważa, że jego żona coś przed nim ukrywa. Nabiera podejrzeń kiedy słyszy rozmowę telefoniczą Marty z Janem, nowym przyjacielem, którego poznała podczas wyjazu do Łukasza (Adrian Żuchewicz). Sekrety Marty pogłębiają kryzys w małżeństwie Budzyńskich.

Aż w końcu staje się to, co było nieuniknione - Andrzej na własne oczy przekonuje się, że żona go okłamuje i nie jest mu wierna. W 1181 odcinku "M jak miłość" Marta kolejny raz oszukuje męża. Tym razem jednak umawia się na randkę z Janem. Budzyński nie zamierza jednak pozwolić na to, by żona robiła z niego rogacza!

Śledzi ją i dzięki temu przyłapuje Martę z kochankiem. Na widok żony z archeolgiem z Kolumbii przeżywa szok. Orwarcie pyta ukochaną czy ma romans z Janem. Jak podaje "Świat Seriali" co prawda Marta nie przyznaje się do skoku w bok, ale jej czyny mówią więcej niż słowa.

Patrz: Program Kuby Marcinowicza "Pod lupą" wszystkie odcinki online

Andrzej domyśla się, że żona kolejny raz nie jest z nim szczera. W końcu Budzyńska przyznaje, że czarno widzi przyszłość ich małżeństwa. Oboje nie mogą zaprzeczyć, że ostatnio bardzo się od siebie oddalili i nie czują tak gorącej miłości jak kiedyś.

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: