SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta nie kocha Andrzeja! Odejdzie od Budzyńskiego do kochanka Janka?

M jak miłość. Marta nie kocha Andrzeja! Odejdzie od Budzyńskiego do kochanka Janka?

08.12.2015, godz. 20:35
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Kryzys w małżeństwie Budzyńskich z "M jak miłość" pogłębia się coraz bardziej! Już od dawna Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) nie mogą się ze sobą dogadać. W 1181 odcinku "M jak miłość" Andrzej przyłapuje Martę na randce z kochankiem, archeologiem Janem (Igor Kujawski), które poznała w Kolumbii i jest pewny, że żona go zdradziła. Marta zaprzecza, ale jednocześnie wyznaje mu, że nic już do niego nie czuję. Marta i Andrzej z "M jak miłość" się rozstaną?

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kochanek Marty z "M jak miłość", a właściwie jej bliski przyjaciel z Kolumbii przesądza o tym, że u Budzyńskich naprawdę źle się dzieje, a ich wspólna przyszłość rysuje się w czarnych barwach.

Nie dość, że Marta i Andrzej prawie ze sobą nie rozmawiają, to jeszcze kiedy już decydują się na rozmowę w ich głosach słuchać tylko żale i pretensje. Nic dziwnego, że rozwód Budzyńskich staje się coraz bardziej realny. W 1181 odcinku "M jak miłość" Marta okłamuje Andrzeja, by spotkać się z Jankiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Chrzciny małej Hani. Wielkie święto u Mostowiaków

Budzyński domyśla się, że żona ma przed nim jakieś tajemnice, więc postanawia ją śledzić. I na własne oczy widzi Martę z innym mężczyzną na randce z kawiarni. Marta u boku nowego przyjaciela wręcz rozkwita - cały czas beztrosko się uśmiecha. Wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy jest z mężem.

W 1181 odcinku "M jak miłość" Andrzej obserwuje ukochaną z daleka - po czym odchodzi, bez słowa. Serce podpowiada mu, że Marta go zdradza. Jednak dopiero wieczorem, gdy oboje wracają do siedliska do Grabiny, pyta żonę kim jest mężczyzna, z którym się spotkała w Warszawie.

- Słyszałem jakiś czas temu jak rozmawiałaś z kimś przez telefon. Umawiałaś się na spotkanie w Warszawie. A potem mi powiedziałaś, że jedziesz do dentysty...

Marta jest zaskoczona, bo nie sądziła, że Andrzej czegoś się domyśla. - Dlatego chciałeś ze mną pojechać, tak?
- Pojechałem dlatego, bo mnie okłamałaś. Chciałem sprawdzić, co się stało - tłumaczy się Budzyński.
- I wydaje ci się, że teraz już wiesz?

Patrz: M jak miłość. Dominika Ostałowska o zdradzie Marty Budzyńskiej: To zemsta za romanse Andrzeja


Andrzej jednak nie poddaje się - musi znać prawdę, bo zdrada Marty oznacza przecież koniec ich związku. - Mam prawo wiedzieć czy ten mężczyzna, z którym się dzisiaj spotkałaś czy coś was łączy.

- Jeżeli pytasz mnie czy mieliśmy romans, to odpowiedź brzmi "nie" ale coraz poważniej się zastanawiam czy nas w ogóle coś jeszcze łączy... - stwierdza chłodno Marta i odchodzi nie oglądając się za siebie.

Co dalej z Martą i Andrzejem w "M jak miłość"? Czy Budzyńscy się rozstaną, a Marta zdecyduje się na romans z Jankiem? O tym widzowie przekonają się już nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: