SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia namówi siostrę do zdrady. Marta ulegnie?

M jak miłość. Marysia namówi siostrę do zdrady. Marta ulegnie?

08.12.2015, godz. 07:55
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" ma romans, a pierwszą osobą, która się o tym dowie będzie Marysia (Małgorzata Pieńkowska). W 1181 odcinku ''M jak miłość'' Marta powie siostrze o Janku (Igor Kujawski), ale będzie bliska rezygnacji z najbliższego spotkania. Rogowska popchnie Martę do zdrady, bo uzna, że żaden mężczyzna nie miałby na jej miejscu wyrzutów sumienia. Marta da się namówić i pójdzie na randkę z kochankiem!

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Przez kilka tygodni Marta z "M jak miłość" była w Kolumbii, a na miejscu poznała ciekawego mężczyznę. Janek wpadł Budzyńskiej w oko. Teraz żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) myśli tylko o swoim kochanku.

Zobacz: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja? Budzyński przyłapie ją z kochankiem z Kolumbii

W 1181 odcinku ''M jak miłość'' Marta zdradzi siostrze swój sekret. - Widzisz pojechałam do Łukasza głównie po ty, by nabrać dystansu, odreagować te ostatnie problemy z Andrzejem. No i właściwie się udało tylko trochę nie w taki sposób jak sobie wyobrażałam. Miałam sporo czasu dla siebie, mogłam chodzić po muzeach i galeriach. I spotkałam kogoś, ale nie w taki sposób jak myślisz...

Marysia słucha z uwagą siostry, która z przejęciem opowiada jej o nowym przyjacielu.

- Janek jest archeologiem, jest fantastycznym facetem, z charyzmą, poczuciem humoru. Trochę czasu spędziliśmy ze sobą. A teraz przyjeżdża i chce się spotkać. Na początku się ucieszyłam, ale teraz dopadły mnie wątpliwości. Niby nie robię nic złego, ale nie powiedziałam o tym Andrzejowi i to wystarczy. Proszę cię nie oceniaj mnie surowo.

- Wizyta u denstysty? Ja cię nie oceniam. Ja rozumiem. Przyjaźń i bliskość to ważne uczucia, jeśli nie znajdujesz ich w domu, to szukasz na zewnątrz. Tylko pytanie co z tym zrobisz?

Marysia dowiaduje się o kochanku Budzyńskiej i wręcz popycha ją w jego ramiona! Żona Andrzeja zaczyna mieć wyrzuty sumienia i w ostatniej chwili chce odwołać randkę z Jankiem, ale Rogowska szybko uświadamia jej, że zasługuje na adoratora.

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Ostałowska o zdradzie Marty Budzyńskiej: To zemsta za romanse Andrzeja

- Naprawdę się nie obwiniaj… Żaden mężczyzna nie miałby wyrzutów sumienia z takiego powodu! - dodaje zdecydowanym tonem Marysia.

Tego samego dnia Marta w tajemnicy przed mężem spotka się z archeologiem w kawiarni. Niestety zostanie przyłapana na gorącym uczynku! Jak zareaguje Andrzej, gdy zobaczyć żonę z innym mężczyzną?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: