SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur ostrzega Marysię przed Bilskim, ale podaje się za Arka

M jak miłość. Artur ostrzega Marysię przed Bilskim, ale podaje się za Arka

08.12.2015, godz. 20:10
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Basia (Maja Wudkiewicz)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Basia (Maja Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Po rozwodzie Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z "M jak miłość" założyła bloga, który robi furorę w sieci. Co więcej wdaje się w internetowy flirt z Arkiem. W 1181 odcinku ''M jak miłość'' wirtualny przyjaciel ostrzega Marię przed Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj). Rogowska nie wie jednak, że po drugiej stronie komputera siedzi jej były mąż. Artur (Robert Moskwa) czyta bloga Marysi i regularnie ją podrywa!

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia Rogowska z "M jak miłość" dawno skreśliła byłego męża, ale wciąż przejmuje się jego losem i odwiedza go w ośrodku rehabilitacyjnym. Wieści są bardzo dobre. Artur bardzo się stara, a ćwiczenia przynoszą niebywałe efekty. Wygląda na to, że Rogowski wkrótce stanie na własnych nogach.

Zobacz: M jak miłość. Bilski to psychol! Artur ostrzega Marysię przed Robertem

Marysia jest szczęśliwa, ale jej kochanek nie podziela tego entuzjazmu. Bilski jest zazdrosny o partnerkę, która usilnie utrzymuje kontakt z byłym mężem. Rogowska stara się nie przejmować pretensjami Roberta, a dla ocieplenia relacji proponuje mu, żeby się do niej wprowadził.

Kobieta poważnie traktuje Bilskiego, ale to nie znaczy, że ma klapki na oczach. W 1181 odcinku ''M jak miłość'' Marysia romansuje przez internet z ''Arkiem'', pod którego podszywa się jej były mąż.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja? Budzyński przyłapie ją z kochankiem z Kolumbii

Artur zdaje sobie sprawę z tego, że Robert nie jest dobrym kandydatem dla Marysi. Dlatego ostrzega żonę umieszczając komentarz pod jednym z jej wpisów na blogu. Maria od razu odpowiada.

"Drogi Arku, witaj na moim blogu, dzięki za komentarz. Jedno mnie zafrapowało. Piszesz: "Bądź ostrożna", nie chcę cię naciągać na zwierzenia, ale to brzmi jak słowa kogoś, kto sam się sparzył. Może podzielisz się swoją historią. Pozdrawiam, Maria".

"Masz rację, to pewnie tylko moje złe doświadczenia. Przepraszam cię. W twoim przypadku na pewno będzie inaczej. Życzę ci jak najlepiej. Arek" - pisze Rogowski.

W 1181 odcinku ''M jak miłość'' okazuje się, że Rogowski, a właściwie ''Arek'' ma rację. Bilski to niestabilny emocjonalne psychol! Marysia przekonuje się o tym dopiero, gdy kochanek się do niej przeprowadza. Już pierwszego dnia atakuje jej córkę Basię (Maja Wudkiewicz), która grzebie w jego teczce, wyrywa kartkę z notesu i na niej rysuje.

- Przecież to są moje notatki, to są moje rzeczy. Nie wolno w taki sposób, nie wolno brać czyjś rzeczy bez pozwolenia. Naprawdę się pogniewamy. Nie wolno po prostu. Nigdy więcej tego nie rób! - krzyczy Bilski.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: