SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur będzie chodził. Marysia dumna z Artura

M jak miłość. Artur będzie chodził. Marysia dumna z Artura

08.12.2015, godz. 20:34
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Basia (Maja Wudkiewicz), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1181. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Basia (Maja Wudkiewicz), Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Cud w "M jak miłość"! Kilka miesięcy po tragicznym wypadku Artur Rogowski (Robert Moskwa), który przebywa na leczeniu w ośrodku rehabilitacyjnym, wreszcie staje na własnych nogach. W 1181 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Basia (Maja Wudkiewicz) są świadkami jak do niedawna sparaliżowany Artur podnosi się z wózka inwalidzkiego. To tylko kwestia czasu kiedy Rogowski będzie chodził.

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że Artur Rogowski z "M jak miłość" już zawsze będzie inwalidą przykutym do wózka inwalidzkiego! Wszystko przez byłą kochankę Teresę (Dominika Łakomska), która próbowała zabić Marysię.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia zamieszka z Bilskim. Kochanek Marysi zaatakuje Basię

Na szczęście Artur postanowił walczyć o swoje życie i zdrowie. Ma dobrą motywację, bo liczy, że dzięki swojej postawie uda mu się odzyskać miłość Marysi. Co prawda Rogowska romansuje z Robertem Bilskim (Zbigniew Stryj), lecz Artur wierzy, że ma jeszcze u niej jakąś szansę.

W 1181 odcinku "M jak miłość" Marysia razem z Basią odwiedza Artura w ośrodku rehabilitacyjnym. Widząc byłego męża w świetnej formie od razu się uśmiecha. Także mała Basia cieszy się, że jej tata powoli wraca do zdrowia.

Artur ma niespodziankę dla byłej żony i córki. W pewnej chwili podnosi się z ławki i staje na własnych nogach. Wygląda na to, że odzyskał sprawność i wkrótce będzie chodził. - Czasami mam dość. Rehabilitacja przed południem, po południu, czasami dodatkow jeszcze jeszcze wieczorem, ale są efekty. Patrzcie! - mówi dumnie Artur.

Patrz: M jak miłość. Artur naśle na Bilskiego detektywa i odkryje co ukrywa kochanek Marysi

Maria nie kryje zaskoczenia. - Ale ojej, czemu nam nie powiedziałeś? Wspaniale!
- To miała być niespodzianka.  To jest dopiero początek drogi, ale w końcu poczułem, że to wszystko ma sens - przyznaje Artur, który ma nadzieję na odzyskanie żony.
- Będziesz chodził tatusiu - w głosie Basi słychać radość i dumę z ojca.
- A będę, są duże szanse! - dodaje Rogowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: