SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Adam panikuje przed ślubem z Anną

M jak miłość. Adam panikuje przed ślubem z Anną

03.12.2015, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1182. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1182. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub Anny ((Tamara Arciuch) i Werner (Jacek Kopczyński) z "M jak miłość" już blisko, a pan młody wpada w coraz większą panikę. W 1181 odcinku ''M jak miłość'' Adam szczerze rozmawia z przyjacielem i wyznaje Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że deklaracja wiecznej miłości go przeraża. Andrzej radzi Wernerowi, by powiedział Annie (Tamara Arciuch) prawdę. Czy Adam stchórzy i odwoła ślub? A miało być tak pięknie...

"M jak miłość" odcinek 1181 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Werner z "M jak miłość" panikuje na samą myśl o ślubie z Anną! Czy odwoła ślub? Anna już szykuje się do ceremonii, ale prawnik tchórzy!

Zobacz: M jak miłość. Ślub Anny i Wernera zagrożony! Pech dopada narzeczonych

W 1181 odcinku ''M jak miłość'' Adam spotka się z Andrzejem Budzyńskim i wyzna, że nie wie, co ma robić. Słowa przyjaciela go nie pocieszą.

- Kocham Anię i naprawdę… chcę się z nią ożenić! Tylko czasem dopadają mnie pewne… obawy. Skądinąd, całkiem naturalne… - zacznie Adam.
- Jeśli chcesz znać moją opinię… nie jesteś jeszcze gotowy na ślub. Nie będę cię okłamywał… W małżeństwie bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Mam nadzieję, że zawsze będzie wam się układało. Ale jeśli nie… - Andrzej straszy przyszłego pana młodego.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

- No dobra, wygrałeś… Boję się jak cholera! I ślubu, i tego, co potem. Bo to, co ostatnio widzę u ciebie i Marty, wybacz, Andrzej… nie napawa optymizmem. Bardzo Anię kocham. I chcę z nią być! Tylko ten ślub… Ta deklaracja, że to na zawsze i do grobowej deski… Od razu włącza mi się czerwona lampka! - wybuchnie Adam.
- A rozmawiałeś o tym z Anią?
- Zwariowałeś?!
- W małżeństwie, teoretycznie, ludzie nie powinni mieć przed sobą tajemnic… - mówi Budzyński sugerując, żeby Werner czym prędzej opowiedział ukochanej o swoich obawach.

Pewny siebie Adam wsiądzie w samochód i przyjedzie do siedliska w Grabinie. Na miejscu będzie chciał powiedzieć Annie, że zrywa ślubne plany, ale zmięknie, gdy zobaczy jak jego ukochana z Marzenką (Olga Szomańska) przystraja ogród w weselne dekoracje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: