SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ojciec Joasi w szpitalu. Ciężko chory Tarnowski przeżyje operację?

M jak miłość. Ojciec Joasi w szpitalu. Ciężko chory Tarnowski przeżyje operację?

06.12.2015, godz. 13:53
M jak miłość odc. 1172. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek)
M jak miłość odc. 1172. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kiedy ojciec Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" pojawił się w jej życiu po latach powróciły dramatyczne wspomnienia z dzieciństwa. Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek) bił matkę Asi, zamieniając życie żony i córki w piekło. Jednak w 1180 odcinku "M jak miłość" Joanna myślami jest przy ojcu, który właśnie trafił do szpitala i przechodzi operację. Tarnowski jest śmiertelnie chory i nie wiadomo czy przeżyje.

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Joasia wybaczy Tarnowskiemu, że przez niego jej dzieciństwo było koszmarem, że brutalny ojciec bił jej mamę Dorotę (Katarzyna Żak), znęcał się nad nią psychicznie, manipulował żoną i córką, kłamał, że się zmieni, ale przez wiele lat odreagowywał na nich swoje frustracje?

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia odda Tomka ciężarnej Agnieszce

Kilka tygodni temu Asia spotkała się z ojcem, który przyjechał do Polski, by przed poważną operacją prosić córkę o wybaczenie. Joanna nie potrafiła mu jednak wybaczyć tego co jej zrobił. Mimo, że Tarnowski stoi jedną nogą nad grobem, Joasia nie jest gotowa na gest pojednania.

W 1180 odcinku "M jak miłość" w dniu operacji Tarnowskiego, Asia nie może przestać myśleć o ojcu. Podczas wyjadu z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk), Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtusiem (Feliks Matecki) nad Zalew Zegrzyński zamartwia się o tatę. - Cały czas myślę o tacie. Czy już po wszystkim i czy ta operacja się udała... - wyznaje szczere Joasia.

Patrz: M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

Tomek radzi ukochanej, by zadzwoniła do Tarnowskiego, lecz ona nie ma odwagi. Dlatego to Chodakowski sięga po telefon. Rozmawia z przyszłym teściem i dzięki temu dowiaduje się jaki jest jego stan zdrowia.

- Twój ojciec bardzo się ucieszył z tego telefonu. Operacja się udała. Lekarze powiedzieli, że rokowania są dobre i na pewno z tego wyjdzie -  Tomek przekazuje ukochanej dobre wieści.

Los daje Joannie jeszcze jedną szansę, by znaleźć z ojcem nić porozumienia. Tarnowski zapewnił córkę, że się zmienił, że nie jest juz tym samym brutalnym, bezwzględnym mężczyzną, ale czy mówi prawdę. Być może po operacji Tarnowskiego Joasia okaże mu swoje serce i zdobędzie się na wybaczenie. 

- Ojciec Joasi bardzo ją zranił, a jednocześnie jest dla niej bardzo ważny. W głębi serca chce mu wybaczyć, ale nie jest to łatwe. Mimo, że stara się być twarda, to jednak bardzo mocno pragnie tego,
żeby on wyzdrowiał, żeby mieć go przy sobie - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: