SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wypełnia ostatnią wolę zmarłej Kasi

M jak miłość. Marcin wypełnia ostatnią wolę zmarłej Kasi

05.12.2015, godz. 09:45
M jak miłość odcinek 1180. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1180. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" na tropie rodzinnej historii zmarłej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). W 1180 odcinku ''M jak miłość'' Marcin konsultuje się z Barbarą (Teresa Lipowska) i Martą (Dominika Ostałowska), by jak najlepiej poznać przeszłość ukochanej. Gdy to nie wystarczy, tata Szymka (Staś Szczypiński) wybierze się do rodzinnego miasta Kasi, by wypełnić jej ostatnią wolę. Kasia przed śmiercią chciała bowiem odwiedzić miejsce swojego dzieciństwa, grób rodziców i wujka.

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dopiero pół roku po śmierci ukochanej Kasi, Marcin Chodakowski zacznie pogłębiać wiedzę o jej rodzinnych stronach. Szymek w przyszłości musi wiedzieć przecież skąd pochodziła jego matka.

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

W 1180 odcinku ''M jak miłość'' Marcin zacznie przeglądać rzeczy Kasi i w jej notesie znajdzie zapisek, z którego wynika, że dziewczyna planowała odwiedzić rodzinną miejscowość, posprzątać grób rodziców i wujka. Chodakowski zda sobie sprawę jak niewiele wie o ukochanej i pojedzie do Grabiny, żeby porozmawiać z Barbarą.

Seniorka rodu Mostowiaków dużo rozmawiała z Kasią, ale to nie ona znała ją najlepiej. W 1180 odcinku ''M jak miłość'' Barbara poradzi chłopakowi, by skontaktował się z Martą, która sprowadziła Kasię do Grabiny gdy dziewczyna została świadkiem w procesie przeciwko gangsterom.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek wychowa dziecko Agnieszki z Joasią

Po powrocie do Warszawy, Marcin spotka się ze swoimi rodzicami. W czasie rozmowy poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak), że planuje kilkudniową podróż do rodzinnej miejscowości Kasi.

Co spotka go na miejscu? Czy Chodakowski pozna zaskakujące fakty z życia zmarłej ukochanej?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: