SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wciąż przeżywa śmierć Kasi

M jak miłość. Marcin wciąż przeżywa śmierć Kasi

06.12.2015, godz. 18:35
M jak miłość odcinek 1180, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1180, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłóść" znów pogrąża się w rozpaczy po śmierci ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Bolesne wspomnienia wracają w 1180 odcinku ''M jak miłość'' gdy Marcin i Olek (Maurycy Popiel) odwiedzają Magdę (Anna Mucha) w szpitalu. Serce Madzi odmówiło posłuszeństwa, a czuła rozmowa chorej z ukochanym Olkiem jest silnym przeżyciem dla Marcina. Chodakowski wybiega z sali i zaczyna płakać, bo przypomina sobie ostatnie chwile z Kasią, które wyglądały niemal identycznie.

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Śmiertelnie chora Magda z "M jak miłość" trafia do szpitala. Marcin i Olek czuwają przy niej, ale to wywołuje u starszego z braci Chodakowskich bolesne wspomnienia dotyczące śmierci jego ukochanej.

Zobacz: M jak miłość. Magda przez chorobę zostawi Olka?

-Przepraszam was bardzo - mówi Marcin i wychodzi z sali, kiedy Olek trzyma Magdę za rękę i rozmawia z ukochaną leżącą na szpitalnym łóżku. Chodakowski zamyka oczy i przypomina sobie ostatnie chwile z Kasią, które wyglądały prawie identycznie jak rozmowa Olka z Magdą.

Smutne myśli nie opuszczają Marcina nawet w domu. Załamana Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) wspomina swoją niedoszłą synową, która umarła ponad pół roku temu.

-Najpierw Kasia, a teraz Magda. Przepraszam cię, przepraszam... - dodaje Aleksandra gdy zauważa łzy w oczach syna.  -J est jedna zasadnicza różnica. Magda żyje i ma się lepiej! - zaznacza Marcin.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

W 1180 odcinku ''M jak miłość'' Marcin stęskniony za Kasią sięga po pudełko, w którym trzyma najcenniejsze pamiątki po ukochanej. Jej notes, szalik, perfumy, których używała na co dzień... Z oczu Marcina znów płyną łzy. Wspomienia o Kasi nie dają mu spokoju.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: