SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda walczy ze śmiercią. Dlaczego Paweł nie odwiedza Magdy w szpitalu?

M jak miłość. Magda walczy ze śmiercią. Dlaczego Paweł nie odwiedza Magdy w szpitalu?

07.12.2015, godz. 08:03
M jak miłość odc. 1180. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1180. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmiertelnie chora Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" w szpitalu jest otoczona przez bliskie jej osoby, ale kogoś jednak brakuje. W 1180 odcinku "M jak miłość" przy jej łóżku cały czas czuwa Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), odwiedza ją także Kinga (Katarzyna Cichopek), ale Paweł Zduński (Rafał Mroczek) się nie zjawia. Kiedy dwa lata temu Magda walczyła o życie Paweł chciał się z nią ożenić. Dlaczego teraz nie ma go przy Madzi?

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Przeszczepione serce Magdy Marszałek z "M jak miłość" nie wytrzymuje. Po dramatycznej akcji ratunkowej na ulicy, podczas której Olek reanimował nieprzytomną ukochaną, Magda trafia do szpitala.

Niestety w 1180 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że jej organizm odrzuca przeszczep. Mimo podania leków stan Magdy się nie poprawia. Madzia ma świadomość, że nie wygra z chorobą, ale Olek cały czas podtrzymuje ją na duchu, każe wierzyć, że wszystko będzie dobrze i leki zadziałają.

Patrz: M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

Narzeczony Magdy dniami i nocami przesiaduje w szpitalu. Na oddział zagląda też Kinga. Uśmiechnięta, pełna energii zupełnie jakby chciała zarazić Magdę swoją radością życia. Zduńska w ogóle nie bierze pod uwagę takiej możliwości, że Madzia umrze. Wierzy, że jej serce wytrzyma wszystko.

Podczas odwiedzin Kinga próbuje wytłumaczyć przyjaciółce nieobecność Pawła, który ani razu nie zjawił się u niej w szpitalu. Okazuje się, że Zduński ma ważniejsze sprawy. Właśnie rozkręca z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski) nowy biznes.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Na wieść o chorobie Magdy planował ją odwiedzić, ale Kinga przekonała go, by tego nie robił. - Paweł chciał zaraz rzucić wszystko, przerwać szkolenie i przyjechać tu do ciebie, ale wybiłam mu to z głowy! - wyjaśnia Magdzie. -  Niech się nie śpieszy. Nigdzie się nie wybieram, poczekam tu na niego… - mówi osłabiona Madzia.

- Dokładnie to samo mu powiedziałam - dodaje Kinga.

O pobycie Magdy w szpitalu nie wie też jej ojciec Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) i macocha Krysia (Hanna Mikuś). Madzia prosi Kingę, by nie wspominała rodzicom o tym, że jej stan jest tak poważny, bo nie chce ich martwić.

W 1180 odcinku "M jak miłość" lekarz ostrzega Olka, że jeżeli z Magdą będzie gorzej trzeba będzie jej założyć balon do kontrapulsacji, który ma wspomagać serce mechaniczne.

Jest to takie urządzenie, pudełko wielkości zmywarki, które pompuje i wypompowuje balon w rytm bicia serca. Do tego zabiegu pacjent musi być po narkozą i nie wiadomo czy Magda to wytrzyma. To ostateczny środek, który ma uratować Magdę przed śmiercią gdyby leki nie zadziałały.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: