SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

01.12.2015, godz. 21:31
M jak miłość odc. 1180. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1180. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda, bohaterka grana w "M jak miłość" przez Annę Muchę (35 l.), otrze się o śmierć. W 1180 odcinku "M jak miłość" okaże się, że organizm Magdy odrzuca serce, które przeszczepiono jej dwa lata temu. Sprawa jest wyjątkowo poważna - Madzia potrzebuje operacji. Producenci "M jak miłość" zapewnią, że Magda nie umrze!

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Fani serialu i Ani Muchy mogą odetchnąć z ulgą. Życie Magdy będzie wisieć na włosku, ale wszystko dobrze się zakończy. W 1179 odcinku "M jak miłość" dziewczyna straci przytomność na ulicy i trafi do szpitala. Tam okaże się, że jej organizm odrzuca przeszczepione serce.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia namawia Tomka na dziecko. Tomek nie chce być ojcem

Magda natychmiast trafi na stół operacyjny. O jej życie będą drżeli ukochany Olek (Maurycy Popiel, 25 l.) i Kinga (Katarzyna Cichopek, 33 l.). Ale lekarzom uda się uratować serce Magdy, które zabije na nowo. Tym samym dziewczyna dostanie trzecie życie.

- Ania przeżyje. Scenarzyści nie chcą jej uśmiercać. Wątek Ani jest rozpisany i nagrany do marca. Aktorka nie znika z serialu - mówi nam Karolina Baranowska z TVP.

Zobacz: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Jak udało nam się dowiedzieć, przed Muchą jeszcze wiele dni na planie "M jak miłość". Po wyjściu ze szpitala jej ukochany postanowi nie zwlekać ze ślubem. Po ceremonii para odbierze telefon z ośrodka adopcyjnego - dostaną szansę na dziecko. W serialowym życiu Muchy będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: