SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia w bikini kusi Tomka nad wodą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Joasia w bikini kusi Tomka nad wodą - ZDJĘCIA

03.12.2015, godz. 18:45
M jak miłość odc. 1180. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1180. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tak kusząco Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" jeszcze nie wyglądała! W 1180 odcinku "M jak miłość" rodzinny wyjazd Tomka (Andrzej Młynarczyk), Asi oraz Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtusia (Feliks Matecki) nad Zalew Zegrzyński staje się okazją do tego, by Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w serialu w dość skąpym stroju kąpielowym. Grana przez nią Asia w seksownym bikini odsłania ponętne kształty przed Tomkiem i ochoczo flirtuje z ukochanym.

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Lato w "M jak miłość" w pełni, więc nic dziwnego, że Joasia i Tomek oraz dzieci Chodakowskiego korzystają z uroków wakacji. Na razie zakochani nie mogą sobie pozwolić na urlop, ale w 1180 odcinku "M jak miłość" Tomek w zabiera swoją rodzinę za miasto. Razem z Asią, Wojtusiem i Zosią wyjeżdża nad Zalew Zegrzyński.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka urodzi dziewczynkę. Tomek będzie miał córkę

Wspólny wypoczynek nad wodą, opalanie, pływanie pontonem po zalewie to dla Joasi i Tomka okazja, by pobyć trochę razem, nacieszyć się swoją miłością. Ostatnio nie mieli zbyt wiele czasu dla siebie, lecz teraz postanawiają to nadrobić.

Asia w seksowym, bardzo skąpym bikini wie jak skutecznie skupić na sobie uwagę ukochanego. Tomek wprost nie może oderwać od niego oczu. Czuje się wielkim szczęściarzem, że znalazł kobietę, która kocha go całym sercem, stała się matką dla jego dzieci i z takim oddaniem troszczy się o całą ich czwórkę. W takich chwilach nie myśli o Agnieszce (Magdalena Walach), która wciąż zajmuje ważne miejsce w jego życiu.

Czar pryska kiedy Joasia porusza temat macierzyństwa. W pewnej chwili wyznaje bowiem Tomkowi, że chciałaby zajść w ciążę i urodzić jego dziecko. Tomek nie czuje się gotowy, by trzeci raz zostać ojcem...

Patrz: M jak miłość. Joasia odda Tomka ciężarnej Agnieszce

W 1180 odcinku "M jak miłość" widzowie muszą się przygotować na naprawdę gorące sceny z udziałem Barbary Kurdej-Szatan, która rozbierze się do roli Joasi. W galerii już teraz możecie zobaczyć jak seksowna Joanna prezentuje się w kostiumie kąpielowym. A jest na co poparzeć, bo aktorka naprawdę wygląda oszałamiająco.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: