SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia odda Agnieszce ukochanego Tomka i będzie żałować

M jak miłość. Joasia odda Agnieszce ukochanego Tomka i będzie żałować

07.12.2015, godz. 15:52
M jak miłość odc. 1180. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk
M jak miłość odc. 1180. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" rozstaną się przez ciążę Agnieszki (Magdalena Walach)? W 1180 odcinku "M jak miłość" zakochani spotykają byłą kochankę Tomka, która wkrótce rodzi i została zupełnie sama. Jakiś czas temu Chodakowski obiecał Agnieszce swoją pomoc. Joanna wspaniałomyślnie prosi ukochanego, by zajął się Agnieszką, która nie ma przecież nikogo. Ufa Tomkowi i wie, że jej nie zdradzi, ale czuje lęk na samą myśl, że mogłaby go stracić...

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Nad związkiem Asi i Tomka w "M jak miłość" ciemne chmury krążą od chwili gdy wyszło na jaw, że Agnieszka jest w ciąży z Tomkiem. Na razie Chodakowski o niczym nie wie. Ale wcześniej czy później pozna prawdę i dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda dostanie trzecie serce. Nie uśmiercą Anny Muchy w M jak miłość

W 1180 odcinku "M jak miłość" między Joasia a Tomkiem pojawiają się pierwsze zgrzyty w ich sielankowej dotąd rodzinie. Podczas wspólnej wycieczki nad Zalew Zegrzyński Joanna wspomina ukochanemu, że bardzo chce mieć dziecko.

Marzy, by tak jak Agnieszka zajść w ciążę i zostać mamą. Ale Tomek inaczej widzi ich wspólną przyszłość. Dla niego na ojcostwo jest już za późno. Ma już dwójkę dzieci - Zosię (Julia Wróblewska) i Wojtusia (Feliks Matecki) - i nie chce mieć trzeciego.

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

Tego samego dnia zakochani spotykają Agnieszkę, która na kilka tygodni przed porodem bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje mieć wokół siebie życzliwych ludzi. Niedawno Tomek proponował jej, że zajmie się nią i dzieckiem, bo przecież Robert (Marek Szkoda) wyjechał.

Joasia rozumie motywy działania Tomka i zgadza się, by Chodakowski znów zbliżył się do swojej byłej kochanki.
- Powinieneś jej pomóc... - zauważa Asia. Tomek wiedział, że jego dziewczyna okaże swoje dobre serce.

- Jesteś wspaniała... - przyznaje czule przytulając Joasię. - Mam tylko nadzieję, że nie będę tego żałować - dodaje dziewczyna świadoma tego, że "oddając" Tomka swojej największej rywalce być może robi największy błąd w swoim życiu. Przecież uczucie łączące Chodakowskiego z Agnieszką wciąż jeszcze tli się w ich sercach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Radzikowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: