SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy Magda umrze w szpitalu? Olek załamany, bo Magda odrzuca przeszczep serca

M jak miłość. Czy Magda umrze w szpitalu? Olek załamany, bo Magda odrzuca przeszczep serca

02.12.2015, godz. 08:36
M jak miłość odc. 1180. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1180. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" bliska śmierci! Tuż po tym jak nieprzytomna Magda trafia do szpitala lekarze stawiają dramatyczną diagnozę. W 1180 odcinku "M jak miłość" badania wykazują, że organizm Magdy odrzucił przeszczep serca. Stan Magdy jest krytyczny, a życie może jej uratować tylko kolejna operacja. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) udaje przed Madzią, że jest dobrej myśli, ale tak naprawdę drży ze strachu, że jego ukochana umrze przed ślubem. W tych trudnych chwilach wspierają go brat Marcin (Mikołaj Roznerski) i matka Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska).

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dramatyczne sceny w "M jak miłość"! Magda i Olek planują romantyczny ślub, ale historia ich miłości może się nie doczekać szczęśliwego zakończenia.

Choroba serca Magdy znów daje o sobie znać kiedy w 1179 odcinku "M jak miłość" przemęczona i osłabiona Madzia mdleje na ulicy i nieprzytomna trafia do szpitala. Olek reanimuje narzeczoną jeszcze przed przyjazdem karetki, lecz życie Magdy spoczywa w rękach lekarzy.

Przeczytaj: M jak miłość. Anna Mucha pierwszy raz o śmierci Magdy z M jak miłość

W 1180 odcinku "M jak miłość" Magda w ciężkim stanie jest pod opieką najlepszych kardiologów. Niestety badania wykazują, że organizm Magdy odrzuca przeszczep. A to oznacza tylko jedno - Madzię czeka kolejna operacja jeśli oczywiście znajdzie się dla niej odpowiedni dawca.

Olek cały czas czuwa przy narzeczonej i robi wszystko, by Magda nie straciła nadziei. Nie daje po sobie poznać jak bardzo jest przerażony. Jako lekarz doskonale wie, że szanse na to, że Magda dostanie drugie serce są bardzo małe. Znalezienie dawcy dla Madzi graniczy bowiem z cudem.

Po podaniu leków stan śmiertelnie chorej się Magdy nie poprawia się. W 1180 odcinku "M jak miłość" w szpitalu oprócz Olka pojawiają się także Marcin, Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) i Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska).

Patrz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani


Zmęczona walką o życie Magda prosi ukochanego o szczerą rozmowę. - Czy w tej sytuacji… wszystkie nasze plany… ślub, adopcja… czy to ma jeszcze jakiś sens? - pyta Olka.
- Załóżmy, że z tego wyjdę… Pobierzemy się… Ale co dalej? Nie można brać odpowiedzialności za czyjeś życie, kiedy twoje własne… staje pod znakiem zapytania

Chodakowski stara się podtrzymywać Madzię na duchu. - Nie mów tak! Musisz wierzyć, że wszystko się uda… Musimy wierzyć!

- Przed chorobą byłam przekonana, że będę miała dużą rodzinę. Męża, gromadkę dzieci… Pal licho moje marzenia, ale ty… Boże, Olek… Jeśli zwiążesz się ze mną… to twoje marzenia też szlag trafi…
- Moje marzenia już się spełniły, głuptasie. Wszystko będzie dobrze, obiecuję...- Olek z trudem powstrzymuje łzy. Dopiero kiedy wychodzi na korytarz w ramionach Aleksandry daje upust wszystkim emocjom.

Czy w "M jak miłość" Magda umrze, a Olek straci miłość życia tak jak wcześniej jego brat Marcin stracił Kasię (Agnieszka Sienkiewicz)?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: