SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bolesna przeszłość Kasi. Marta opowiada Marcinowi jak Kasia ukrywała się przed mafią

M jak miłość. Bolesna przeszłość Kasi. Marta opowiada Marcinowi jak Kasia ukrywała się przed mafią

07.12.2015, godz. 12:52
M jak miłość odcinek 1180. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1180. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Od śmierci Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) z "M jak miłość" minęło już ponad pół roku, a Marcin (Mikołaj Roznerski) dopiero teraz poznaje przeszłość ukochanej. Zdaje sobie bowiem sprawę, że nic nie wiedział o Kasi i jej rodzinie. Chodakowski prosi o pomoc Martę (Dominika Ostałowska), która przywiozła Kasię do Grabiny i prowadziła jej sprawę. W 1180 odcinku ''M jak miłość'' Marcin dowiaduje się, że jego narzeczona ukrywała się przed bandziorami, który zabili jej wujka. Dopiero przy Marcinie mogła czuć się bezpiecznie. Czego jeszcze nie wiemy o Kasi z ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1180 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Chodakowski z "M jak miłość" kilka miesięcy po odejściu ukochanej poznaje jej przeszłość dzięki Marcie. To Budzyńska jako pierwsza znała Kasię. Prowadziła bowiem jej sprawę sądową, pomogła jej uciec przed bandziorami z mafii, którzy zabili jej wujka.

Zobacz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi

W 1180 odcinku ''M jak miłość'' Marcin Chodakowski pod wpływem wizyty w szpitalu u Magdy (Anna Mucha) przypomina sobie ostatnie chwile Kasi. Jedzie do domu i otwiera pudełko, w którym trzyma jej rzeczy.

W notatkach zmarłej narzeczonej znajduje zapiski świadczące o tym, że Kasia przed śmiercią planowała odwiedzić grób rodziców i swojego wujka, zamordowanego przez mafię.

Potem Chodakowski odwiedza Grabinę, żeby porozmawiać z Barbarą (Teresa Lipowska) o Kasi. Seniorka rodu radzi mu jednak, żeby skontaktował się z Martą. Budzyńska opowiada Marcinowi o problemach, jakie miała Kasia zanim go poznała.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wypełni ostatnią wolę Kasi, by poznać jej przeszłość i rodzinę

- Zdałem sobie sprawę, że ja tak naprawdę nic nie wiem o przeszłości Kasi. Pani Basia powiedziała mi, że ty prowadziłaś sprawę jej wujka.
- Tak. Od tego się zaczęła nasza znajomość. Kasia prowadziła restaurację razem z wujkiem.
- Tak, to wiem. Nie zapłacili haraczu jakimś lokalnym gangsterom i go pobili?
- No, niestety z tego nie wyszedł.
- Potem Kasia pomogła ująć sprawcę?

- Musiała się ukrywać, bo nie dawali jej spokoju. W ciągu dwóch lat przeprowadzała się wieloktornie i w końcu wróciła do Warszawy, a ja jej trochę pomagałam. A powiesz mi skąd nagle to pytanie o przeszłość Kasi?

- Jakoś nie miałem wcześniej odwagi... - przyznaje Marcin.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: