SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Weronika uwodzi Piotrka. Kinga udaje kochankę Zduńskiego

M jak miłość. Weronika uwodzi Piotrka. Kinga udaje kochankę Zduńskiego

01.12.2015, godz. 20:50
M jak miłość odc. 1179. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1179. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Seksowana uwodzicielka z "M jak miłość" zastawia sidła na Piotrka (Marcin Mroczek)! Ale czy Zduński będzie zdolny do tego, by zdradzić Kingę (Katarzyna Cichopek). Od kiedy w kancelarii rozpoczęła pracę nowa prawniczka Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra) żaden facet nie jest bezpieczny. Weronika uwzięła się na Zduńskiego i nie spocznie, póki go nie uwiedzie. W 1179 odcinku ''M jak miłość'' Kinga znajduje sposób, by pozbyć się natrętnej rywalki!

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Weronika Urbańska z "M jak miłość" od jakiegoś czasu współpracuje z kancelarią Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Adama Werner (Jacek Kopczyński). To Adam przyjął ją do pracy, choć wiedział, że mecenas Urbańska to bardzo niebezpieczna kobieta, która żadnemu facetowi nie przepuści.

Zobacz: M jak miłość. Marta ma kochanka! Z kim zdradza Andrzeja?

Andrzej nie dał się jednak złapać w miłosną pułpakę prawniczki Weronika szybko zrozumiała, że go nie zaciągnie do łóżka. Od pierwszego dnia pracy uwodzcielka wysyłała dwuznaczne sygnały i nie mogła znieść faktu, że Budzyński nie jest nią zainteresowany.

W 1179 odcinku ''M jak miłość'' Weronika przystępuje do kolejnego ataku, ale tym razem na jej celownik trafia Piotrek! Mąż Kingi, który wcześniej był zachwycony nową koleżanką w pracy, teraz jest lekko przerażony.

Po wygranej sprawie w sądzie Zduński zaprasza prawniczkę na drinka do "Bistro za rogiem". Weronika cały czas z nim flirtuje i chce wykorzystać tę okazję, by trochę rozruszać Piotrka, pożądnego męża, ojca i adwokata.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia w bikini namawia Tomka na dziecko. Tomek nie chce być ojcem!

W bistro, które prowadzi Kinga, Piotrek jest pod czujnym nadzorem żony. Zduńska postanawia utrzeć nosa prawniczce, która za bardzo przymila się do jej ukochanego. Piotrek błaga Kingę o pomoc, a ona podejmuje wyzwanie.

Natychmiast wciela się w kochankę Zduńskiego. - Kamień spadł mi z serca. Jak pani tu weszła z Piotrkiem to ja myślałam, że to jest ta jego żona. Ale misio mi wytłumaczył, że wy tylko razem pracujecie. Dobrze, bo on jest tylko mój. Jak coś zaliczysz na boku, to cię normalnie...

Weronika jest pod wrażeniem. - No, no, nie wiedziałam, że z ciebie taki playboy!

Czy Weronika zniszczy ich miłość? Może Piotrek w końcu ulegnie seksownej femme fatale? Kinga by mu tego nie wybaczyła...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: