SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Podejrzany Jacek wynajmuje sklep Ali przy bistro. Zuza sprowadza nieszczęście na Kingę

M jak miłość. Podejrzany Jacek wynajmuje sklep Ali przy bistro. Zuza sprowadza nieszczęście na Kingę

01.12.2015, godz. 18:29
M jak miłość, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, Zuza (Jolanta Fraszyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zuza (Jolanta Fraszyńska) z "M jak miłość" sprowadzi śmiertelne niebezpieczeństwo na całą rodzinę Zduńskich. W 1179 odcinku ''M jak miłość'' opiekunka znajdzie chętnego na wynajem sklepu Ali (Olga Frycz). Kinga (Katarzyna Cichopek) oprowadzi Jacka (Łukasz Pracki) po lokalu i podpisze z nim umowę najmu. Dopiero jakiś czas później okaże się, że mężczyzna handluje dopalaczami. Wkrótce potem ofiarą nielegalnych substancji padnie Lenka (Marysia Głowacka)...

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1179 odcinku ''M jak miłość'' Zuza sprowadzi na rodzinę Zduńskich wielkie kłopoty. Opiekunka, która zajmuje się dziećmi Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek), znajdzie chętnego na wynajem sklepu Ali. Mężczyzna handluje dopalaczami, ale to oczywiście przemilczy. Laborant, z którym kiedyś Zuza pracowała, sprowadza do swojego sklepu artykuły ezoteryczne takie jak: kadzidełka, zioła, lecz nie tylko.

-Zuza ma z tym problem. Zapoznała osobę, która handluje czymś okropnym. To jest Zuzy znajomy. Przez tę postać czarna chmura pojawi się nad tą rodziną - powiedziała Jolanta Fraszyńska w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Zobacz: M jak miłość. Dramat Kingi i jej córki. Co się stanie z Lenką?

Kinga obdarzy Jacka sympatią i zaufaniem. Ale Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), brat Zuzy zacznie wyczuwać podstęp. Dziennikarz śledczy będzie miał nosa...

Jaki biznes rozkręci Jacek? W sklepie będą tłumy jak nigdy! Kinga będzie zachwycona obrotem spraw, dopóki nie dowie się o nielegalnym handlu dopalaczami! Okaże się, że nowy najemca łamie prawo handlując groźnumi substancjami, a Kinga poniekąd się do tego przyczynia.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda umrze na oczach Olka? Serce Magdy przestanie bić!

Sprawy przybiorą tragiczny obrót, gdy nielegale substancje dostaną się w ręce małej Lenki. Córka Kingi po zażyciu dopalaczy trafi do szpitala. Dziewczynka będzie walczyć o życie, a to wszystko przez Zuzę i jej ''znajomego''.

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: