SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda umiera na oczach Olka. Ostatnie pożegnanie Magdy z narzeczonym

M jak miłość. Magda umiera na oczach Olka. Ostatnie pożegnanie Magdy z narzeczonym

01.12.2015, godz. 19:49
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" umrze? Życie chorej na serce Magdy zawiśnie na włosku w 1179 odcinku "M jak miłość". Stres i zmęczenie bardzo źle wpływają na stan zdrowia Madzi, której przeszczepione serce odmówi posłuszeństwa. Przed wizytą u lekarza Magda straci przytomność na ulicy. Na szczęście Olek (Maurycy Popiel) będzie blisko i rozpocznie reanimację. W drodze do szpitala umierająca Magda na chwilę odzyska świadomość i wyzna narzeczonemu, że żaden mężczyzna nie dał jej tyle szczęścia co on.

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Choroba Magdy z "M jak miłość", która od ponad roku ma problemy ze zdrowiem, a życie uratował jej przeszczep serca, znów daje o sobie znać. Kiedy w 1179 odcinku "M jak miłość" ośrodek adopcyjny odrzuca kandydaturę Magdy i Olka na rodziców zastępczych, Madzia jest załamana. To niestety odbija się na jej stanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda umrze bez nowego serca. Organizm Magdy odrzuca przeszczep

Madzia jest osłabiona i czuje się coraz gorzej, ale póki może stara się ukrywać swoją chorobę. Na efekty zaniedbania nie trzeba długo czekać.

W drodze do lekarza dzwoni do Olka. Zawroty głowy, kołatania serca niestety nie wróżą niczego dobrego. Nagle Magda traci przytomność na ulicy. Olek przybywa na ratunek dosłownie w ostatniej chwili. Reanimuje ukochaną i wzywa pogotowie, które zabiera Madzię do szpitala.

W karetce bliska śmierci Madzia zdobywa się na szczere wyzwanie. Czuje bowiem, że tym razem los nie będzie dla niej łaskawy i wkrótce umrze. Ostatkiem sił żegna się z narzeczonym, z którym za kilka dni miała wziąć ślub.
- Gdyby coś mi się stało... Chcę, żebyś wiedział... że ja… że byłam z tobą bardzo szczęśliwa... – mówi cicho Magda i zamyka oczy. Słowa umierającej Magdy wzruszają Olka do łez.

Chodakowski stara się zachować spokój, ale w głębi duszy drży ze strachu, że straci kobietę swojego życia tak jak zaledwie pół roku temu jego brat Marcin (Mikołaj Roznerski), który przeżył śmierć Kasi (Agnieszka Sienkiewicz).

Patrz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi. Agnieszka Sienkiewicz znów w M jak miłość?

Niestety lekarze nie mają dobrych wieści dla Magdy. W 1180 odcinku "M jak miłość" badania wykazują, że organizm Madzi odrzuca przeszczep serca. Po podaniu leków stan chorej się nie poprawia, a to oznacza tylko jedno - Magda umrze bez nowego serca.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: