SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda mdleje na ulicy. Olek reanimuje Magdę

M jak miłość. Magda mdleje na ulicy. Olek reanimuje Magdę

01.12.2015, godz. 07:42
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Widzowie "M jak miłość" zobaczą śmierć Magdy (Anna Mucha)? Stan zdrowia Magdy pogarsza się z dnia na dzień. Przeszczepione serce Madzi nie wytrzymuje stresu i napięcia związanego z planami adopcji dziecka. Kiedy w 1179 odcinku "M jak miłość" ośrodek adopcyjny odrzuca Magdę i Olka (Maurycy Popiel) jako potencjalnych rodziców, kobieta przechodzi chwile załamania. Nagle traci przytomność na ulicy. Tylko cud sprawia, że akurat Olek jest w pobliżu i błyskawicznie zaczyna ją reanimować. Życie Magdy spoczywa w rękach jej ukochanego!

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dwa lata po operacji przeszczepu serca Magda Marszałek znów musi walczyć o życie. Dramat rozpoczyna się gdy na krótko przed ślubem z Olkiem jak bańka mydlana pryskają jej marzenia o macierzyństwie.

W 1179 odcinku "M jak miłość" Magda i Olek dostają odmowną decyzję z ośrodka adopcyjnego. Oznacza to, że nie mają szans, by zostać rodzicami. A wszystko dlatego, że w dokumentacji medycznej Magdy jest zapis o jej chorobie serca i przeszczepie. Pracownicy ośrodka wyjaśniają także, że adopcja jest możliwa tylko w przypadku małżeństw.

Patrz: M jak miłość. Ślub Magdy i Olka w cieniu śmiertelnej choroby

Dla Magdy, która marzyła o tym, że po ślubie z Olkiem wreszcie zostanie mamą, to bardzo bolesny cios. Olek zauważa rozpacz ukochanej i dlatego proponuje jej, by przyspieszyli ślub. Kiedy będą już małżeństwem zniknie choć jedna przeszkoda, która utrudnia im adopcję.

Załamana Madzia tak bardzo chce mieć dziecko, że jest gotowa nawet złamać prawo, czyli zmienić zapis w swojej historii choroby. Przecież Olek jest lekarzem i mógłby to załatwić... Chodakowski nie zgadza się jednak na tak absurdalny krok.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda umrze bez nowego serca. Organizm Magdy odrzuca przeszczep

Odmowa adopcji sprowadza olbrzymie zagrożenie na Madzię, która tak bardzo stresuje się tą całą sytuacją, że lekceważy niepokojące sygnałe wysyłane przez jej nowe serce. Aż wreszcie dochodzi do tragedii.

W 1179 odcinku "M jak miłość" w drodze do lekarza Magda mdleje na ulicy. Chwilę wcześniej dzwoni do Olka, który na szczęście szybko przybywa jej z pomocą. Widząc nieprzytomną ukochaną Olek od razu zaczyna ją reanimować. Nie ma chwili do stracenia, bo wie, że serce Magdy przestaje bić. Czy Olek uratuje narzeczoną?

Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość" zdradziła, że jej bohaterkę czekają naprawdę trudne chwile. Życie Magdy znów stanie pod znakiem zapytania.

- Magda ma sporo uniesień sercowych. I wszystkie wydawały się wspaniałe, dobre. Wydawało się, że można zapomnieć o problemie jakim jest nowe serce. Ale to nie jest do końca tak. Któregoś dnia przyjeżdża karetka i te różne plany weryfikuje. Marzenia sprowadza do parteru. I coż, chyba nie mogę zdradzić więcej. Trzymajcie za nas kciuki - powiedziała aktorka.


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: