SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Olek fałszują dokumenty, by adoptować dziecko

M jak miłość. Magda i Olek fałszują dokumenty, by adoptować dziecko

08.11.2015, godz. 20:06
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl

Zdesperowana Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" złamie prawo i oszuka ośrodek adopcyjny, żeby zostać matką. W 1179 odcinku ''M jak miłość'' Magda i Olek (Maurycy Popiel) dostają odmowę z ośrodka. Pragnienie posiadania dziecka jest tak silne, że Madzia rozważa podrobienie dokumentacji medycznej, w której jest zapis, że miała przeszczep serca. Stan zdrowia Magdy nie pozwala jej na adopcję dziecka!

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Magda i Olek z "M jak miłość" nie mają szans, by zostać rodzicami zastępczymi dla jakiegoś osieroconego dziecka. Powód? Po pierwsze nie mają ślubu, a po drugie Magda jest poważnie chora na serce. Dwa lata temu przeszła przeszczep serca. Żaden lekarz nie da jej gwarancji jak długo będzie żyła.

Zobacz: M jak miłość. Magda umiera! Czy Olek uratuje Magdę przed śmiercią?

Magda po przeszczepie serca nigdy nie będzie mogła zostać matką? Zakochani mogą przyspieszyć ślub, ale stan zdrowia Magdy zawsze będzie wątpliwy. Właśnie dlatego w 1179 odcinku ''M jak miłość'' Madzia wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek) i narzeczonemu, że planuje sfałszować dokumentację medyczną.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł przeprowadzą się do nawiedzonego domu w Grabinie

Czy Olek, który jest lekarzem jej w tym pomoże? Chodakowski może sprawić, że zapisy o chorobie Magdy znikną, ale to zbyt duże ryzyko. Przecież jeśli ich przekręt wyjdzie na jaw to ich szanse na zostanie rodziną adopcyjną na zawsze zostaną przekreślone. Czy ośrodek adopcyjny da się na to nabrać? Magda jest zdeterminowana, by mieć normalną rodzinę.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: