SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Filarski zdobędzie Zuzę

M jak miłość. Filarski zdobędzie Zuzę

04.11.2015, godz. 12:50
M jak miłość po wakacjach 2015. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość po wakacjach 2015. Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs), Zuza (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Uwodzicielskie sztuczki Filarskiego (Andrzej Precigs) z "M jak miłość" wreszcie podziałają na Zuzę Marszałek (Jolanta Fraszyńska). Niania małego Mikołaja (Ignacy Wudkiewicz), syna Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), w 1179 odcinku "M jak miłość" ulegnie Zbyszkowi. Filarski pocałuje swoją ukochaną, a ona nie będzie mu się opierać. Ale to jeszcze nie oznacza, że tych dwoje połączy romans! Bo Zuzę szybko ogarną wątpliwości...

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zuza i Filarski z "M jak miłość" będą razem?! Dla Zbyszka, który od czasu rozwodu ze swoją żoną Krysią (Hanna Mikuć) desperacko szuka miłości niania dzieci Zduńskich jest ideałem kobiety.

Czarująca, dobra, troskliwa już od pierwszego spotkania rzuciła na niego urok. Aura, którą Zuza wokół siebie wytwarza przyciągnęła Filarskiego, ale kobieta szybko pozbawiła go złudzeń na coś więcej niż tylko przyjaźń. Jednak Zbyszek nie jest typem faceta, który tak łatwo się poddaje. I w walce o serce swojej wybranki jest gotów na wszystko.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda umrze na oczach Olka? Serce Magdy przestanie bić!

Prawdziwy przełom w ich relacjach następuje w 1179 odcinku "M jak miłość". W dniu, w którym Filarski kolejny raz odwiedzi Zuzę w domu Zduńskich na Deszczowej postawi wszystko na jedno kartę. Kolejny raz spróbuje uwieść opiekunkę i tym razem mu się uda.

Pierwszy namiętny pocałunek Zuzy i Filarskiego bęzie spełnieniem marzeń Zbyszka, który od miesięcy czekał na tę chwilę. Ale Zuza nie będzie tak szczęśliwa jak ojciec Kingi, który dojdzie do wniosku, że niania jest miłością jego życia.

Patrz: M jak miłość. Dramat Kingi i jej córki. Co się stanie z Lenką?

A jak na zaloty Filarskiego zareaguje Zuza? Czy fakt, że raz mu ulegnie oznacza, że posunie się jeszcze dalej i zdecyduje się stworzyć z nim związek? Kinga i Piotrek zauważą, że po pocałunku Filarskiego Zuza jest nieco zawstydzona i zmieszana. Zupełnie jakby Zbyszek nie był dla niej wymarzonym mężczyzną, partnerem, z którym chce spędzić resztę życia.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: