SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna Mucha o śmierci Magdy w M jak miłość. Odejdzie z serialu?

M jak miłość. Anna Mucha o śmierci Magdy w M jak miłość. Odejdzie z serialu?

02.12.2015, godz. 08:03
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1179. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmierć Magdy (Anna Mucha) z "M jak miłość" to chyba najgorszy z możliwych scenariuszy. Niestety twórcy serialu nie oszczędzają chorej, która dwa lata po przeszczepie serca znów będzie walczyć o życie. Już w 1179 odcinku "M jak miłość" Magda straci przytomność na ulicy i trafi do szpitala. Anna Mucha na Instagramie pierwszy raz skomentowała doniesienia o śmierci Magdy... Czy Magda umrze, a aktorka w 1180 odcinku pożegna się z "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1179 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Magda z "M jak miłość" umrze? To pytanie od niedawna zadają sobie wszyscy fani "M jak miłość". Wiadomo bowiem, że już w 1179 odcinku "M jak miłość" stan chorej Magdy gwałtownie się pogorszy. Przeszczepione serce Madzi nie wytrzyma stresów i emocji związanych z planowanym ślubem z Olkiem (Maurycy Popiel).

Zobacz: M jak miłość. Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Magda nie umrze, weźmie ślub z Olkiem i dostanie nowe serce

Osłabiona i przemęczona Magda zemdleje na ulicy. Jej serce przestanie bić, ale z pomocą pośpieszy jej Olek, który błyskawicznie zacznie reanimację. W karetce Magda na chwilę odzyska przytomność. Cichym głosem wyzna narzeczonemu, że nigdy dotąd nie była tak szczęśliwa i tak zakochana.

Jak dalej potoczą się losy Magdy? Czy bohaterka "M jak miłość" umrze, a Anna Mucha raz na zawsze pożegna się z serialem? Nic z tych rzeczy! Choć w 1180 odcinku "M jak miłość" lekarze stwierdzą, że organizm Magdy odrzuca przeszczep i kolejna będzie jeszcze jedna operacja, to stanie się cud i Madzia zacznie wracać do zdrowia. Gdy będzie już nieco lepiej weźmie nawet ślub z Olkiem.

Patrz: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie jeszcze bardziej podsyciła napięcie wokół wątku chorej Magdy. Umieściła w internecie zdjęcie Magdy z łoża śmierci z perspektywy umierającej bohaterki, nad którą czuwają Olek i Marcin (Mikołaj Roznerski).

"Ja Cię kocham a Ty umierasz... oglądajcie M jak miłość. Koniecznie! Ja w łóżku, a chłopcy patrzą #MaurycyPopiel #MikołajRoznerski" - napisała Anna Mucha.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: